Новини

Зі святом знань!

Шановні освітяни, учні, студенти, батьки!
Щиро вітаємо з особливим для всіх нас святом - Днем знань і початком навчального року!
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним і світлим, надихне на плідну працю, відкриє нові шляхи для творчих здобутків! Бажаємо успіхів, невичерпної енергії, натхнення, миру та злагоди!
Зі святом!

1 Вересня 2019


Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics)

24-28 липня 2019 р. у Вашингтоні (США) пройшла Х міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника AHFE 2019 (Applied Human Factors and Ergonomics). Вчені ІІТЗН НАПН України Буров О.Ю., Пінчук О.П., Литвинова С.Г. представили свої доповіді та підготували статті, що вийшли друком у серіях Advances in Human Factors in Training, Education, and Learning та Advances in Manufacturing, Production Management and Process Control Sciences видавництва Springer.


28 Липня 2019



Підготовлено Збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», що відбувся 4 квітня 2019 року в НАПН України.

17 Липня 2019


Вітаємо із врученням нагород „Народна шана українським науковцям 1918-2018”

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки з нагоди 100 річчя НАН України директор ІІТЗН НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України В.Ю. Биков та завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник М.П. Шишкіна були відзначені медалями "Народна шана українським науковцям 1918-2018" та дипломами.

2 Липня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради

2 липня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 відбулися захисти дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Гриценка В.Г. «Теоретико-методичні основи проектування та впровадження інформаційно-аналітичної системи управління університетом» та Головні О.С. «Методика застосування технологій віртуалізації Unix-подібних операційних систем у підготовці бакалаврів інформатики» кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


2 Липня 2019


Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України

Опубліковано роботу «Розвиток теоретичних основ інформатизації освіти та практична реалізація інформаційно-комунікаційних технологій в освітній сфері України» авторського колективу: В.Ю. Биков, О.Ю. Буров, А.М. Гуржій, М.І. Жалдак, М.П. Лещенко, С.Г. Литвинова, В.І. Луговий, В.В. Олійник, О.М. Спірін, М.П. Шишкіна, що висунуто на здобуття Державної премії України в галузі освіти.


1 Липня 2019


Літня школа Smart Kids: «Освітні скарби на Чорному морі»

В рамках реалізації проекту «Технологія навчання учнів початкової школи Smart Kids 2017-2022 рр.» (керівник С. Г. Литвинова, д-р пед. наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України) з 22 по 26 червня відбулася щорічна Літня школа. У роботі Літньої школи взяли участь 25 педагогів початкових класів з різних куточків України.


26 Червня 2019


Перша Міжнародна літня школа для дітей «Модно бути розумним»

Завершила роботу Перша Міжнародна літня школа для дітей «Модно бути розумним» – «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках наукового проекту «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Олена Гриб’юк, к.пед.н., п.н.с. ІІТЗН НАПН України). Проект реалізовується у цьому році за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Посольства Франції в Україні, Міністерства освіти і науки України, інформаційної підтримки Волинської обласної державної адміністрації.


23 Червня 2019


V літня школа ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ «Вчити по-новому: формуємо навички XXI століття»

16-21 червня 2019 р. Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Дніпровським ліцеєм інформаційних технологій ім. Олеся Гончара і Херсонською гімназією №1 м. Херсон проведено V літню школу ХМАРНІ СЕРВІСИ В ОСВІТІ «Вчити по-новому: формуємо навички XXI століття».

21 Червня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

19 червня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося третє засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. 

19 Червня 2019


Новини 301 — 310 з 622
Початок | Поперед. | 29 30 31 32 33 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.