Новини

Відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни «Теоретико-методичні основи використання цифрових відкритих систем у підготовці аспірантів і докторантів з наук про освіту» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


19 Квітня 2021


VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова освіта в природничих університетах»

15-16 квітня 2021 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція. Засновниками конференції є Національний університет біоресурсів і природокористування України та Вроцлавський природничий університет, співорганізатор – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У роботі пленарного засідання конференції взяла участь заступниця директора інституту Ольга Пінчук з доповіддю «Цифрова компетентність як необхідна умова цифрової трансформації освітньої та наукової діяльності».


16 Квітня 2021


Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids»

14.04.2021 року відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids». У заході взяли участь та представили свої напрацювання вчителі, методисти, керівники ЗЗСО, науковці. З доповіддю виступила Литвинова С. Г., науковий керівник всеукраїнського проєкту, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

15 Квітня 2021


VІІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи»

08 квітня 2021 р. на базі кафедри інформатики та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася VІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференція «Сучасні цифрові технології та інноваційні методики навчання: досвід, тенденції, перспективи» (conf.fizmat.tnpu.edu.ua), організаторами якої виступили: Міністерство освіти і науки України, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Ченстоховський політехнічний університет (Польща), Опольський Політехнічний Університет (Польща), Академія Технічно-Гуманістична міста Бельско-Бяла (Польща), Жешувський університет (Польща), Остравський університет (Чехія), Інститут модернізації змісту освіти, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти.


8 Квітня 2021


Доповідь про результати досліджень формування компетентностей учасників освітнього процесу на основі хмаро орієнтованих інформаційно-освітніх систем

18 березня 2021 р. на засіданні Президії НАПН України директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор технічних наук, професор Биков В.Ю. представив доповідь про результати досліджень в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щодо формування компетентностей учасників освітнього процесу на основі хмаро орієнтованих інформаційно-освітніх систем. 


28 Березня 2021


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ INTELLIGENT HUMAN SYSTEMS INTEGRATION

22-24 лютого 2021 року в Палермо (Італія) відбулася Четверта міжнародна конференція «Intelligent Human Systems Integration: Integrating People and Intelligent Systems» (IHSI 2021). Дві доповіді наших науковців у співавторстві з викладачами провідних закладів вищої освіти представлено на форумі: Кібербезпека в цифровому освітньому середовищі: зовнішні та внутрішні ризики (Cybersafety in the digital educational environment: external and internal risks) і Можливості та переваги просторового мислення у професійній освіті (Mental Rotation Ability and Preferences in Vocational Education). Вітаємо Олександра Бурова, Ольгу Пінчук і Світлану Литвинову з успішним представленням наукових доробок ІІТЗН НАПН України.


5 Березня 2021


Премія Президента України для молодих вчених 2020 р.

1 березня 2021 року в «Музеї науки» відбулася урочиста церемонія вручення відзнак лауреатам премії Президента України для молодих вчених. Робота Аліси Сергіївни Сухіх визнана видатним науковим дослідженням молодого вченого, що сприяє подальшому розвитку гуманітарних, природничих, технічних наук та позитивно впливає на суспільний прогрес і утверджує високий авторитет вітчизняної науки у світі.


4 Березня 2021


Майстер-клас «Підготовка вчителя математики до змішаного та дистанційного навчання учнів»

24 лютого 2021 року у Криворізькому державному університеті у межах реалізації проєкту «Хмаро орієнтовані системи відкритої науки у навчанні і професійному розвитку вчителів», (керівник М. П. Шишкіна, д-р пед. наук, завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України), що здійснюється за підтримки Національним фондом досліджень України, було проведено майстер-клас «Підготовка вчителя математики до змішаного та дистанційного навчання учнів» (спікер М. В. Мар’єнко, к.пед.н., докторант, с.н.с відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти, виконавець проєкту).

2 Березня 2021


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021"

2 березня 2021 р. у Національній академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар для вчителів, керівників закладів освіти, аспірантів, методистів, науково-педагогічних працівників: "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2021 (Подолання викликів у період карантину, спричиненого COVID-19)". Захід проведено ІІТЗН НАПН Україна за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


2 Березня 2021


ВИПУСК №1(81) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №1 (81) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 9 місце у «Рейтингу наукових періодичних видань України» та 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська».


1 Березня 2021


Новини 211 — 220 з 627
Початок | Поперед. | 20 21 22 23 24 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.10.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.