Новини

Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

11 лютого 2021 року відбулася Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 52 учасники – науковці інституту, педагогічні та науково-педагогічні працівники ЗВО та педагоги ЗЗСО взяли участь у конференції. Онлайн аудиторія об’єднала Київ, Запоріжжя, Житомир, Дніпро, Одесу, Кропивницький, Полтаву і Кривий Ріг.


11 Лютого 2021


Вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці»

27.01.2021 р. відбувся вебінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті і науці». Учасниками вебінару були наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, загальна кількість учасників – понад 60 осіб.


27 Січня 2021


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.01.2021 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше у 2021 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».


26 Січня 2021


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

20 січня 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося перше в цьому році засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».


20 Січня 2021


Випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №6 (80) електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». У номер увійшли 23 статті авторів з наукових установ та закладів освіти України, Іспанії, Словаччини, Філіппін. Читачам 193 країн світу представлено результати фундаментальних та прикладних досліджень в галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес. 


1 Січня 2021


Вітаємо із заслуженою нагородою!

28 грудня 2020 року Президент НАПН України Василь Григорович Кремень вручив директору Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерію Юхимовичу Бикову державну нагороду: орден «За заслуги» II ступеня. Цією високою нагородою Валерій Юхимович відзначено за особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм

28 Грудня 2020


Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні освітяни!
Вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Бажаємо вам любові і тепла,
Добра в сім'ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай наша справа процвітає.
З чудовим святом, радості і мрій
Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

25 Грудня 2020



17 грудня 2020 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Гриценчук Олени Олександрівни «Інформаційно-освітнє середовище як засіб розвитку громадянської компетентності вчителів у Нідерландах» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Грудня 2020


Присудження наукового ступеня доктора філософії Киві В. Ю.

Вперше в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося присудження наукового ступеня «Доктор філософії» зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».


3 Грудня 2020


МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА»

11 листопада 2020 року на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти відбулася Міжнародна науково практична конференція. Модератором планарного засідання та роботи секції «Сучасне цифрове освітнє середовище: стан, проблеми і перспективи» була Ольга Пінчук, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


13 Листопада 2020


Новини 221 — 230 з 627
Початок | Поперед. | 21 22 23 24 25 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.10.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.