Новини

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

28 березня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Співорганізатором конференції виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

28 Березня 2018


Семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 березня 2018 р. відбувся семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти».

28 Березня 2018


Звітна наукова конференція

27.03.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася щорічна Звітна наукова конференція. Пленарне засідання відкрив директор Інститут Биков В.Ю. З пленарними доповідями виступили співробітники Інститут та гості конференції, серед яких Шишкіна М.П., д.пед.н., с.н.с., завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України, Іванова С.М., к.пед.н., завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України, Вараксіна Н.В., завідувач відділу науково-технічного забезпечення та впровадження комп’ютерних технологій ДНПБ України ім.. В.О.Сухомлинського НАПН України та ін. У другій половині заходу працювало три секції відповідно до напрямів наукових досліджень установи. Учасники представляли свої презентації, обговорювали дискусійні питання, ділилися досвідом. Найкращі доповіді були відзначено грамотами. Збірник матеріалі конференції найближчим часом буде розміщено на сайті Інститут (http://iitlt.gov.ua), а також на web-сторінці конференції EDUConference (http://conf.iitlt.gov.ua/Conference.php?h_id=18) та у Електронній бібліотеці НАПН України (http://lib.iitta.gov.ua/).

27 Березня 2018


Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі НАПН України на кращу наукову роботу

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено в номінації «Краща наукова робота, виконана на підставі договорів про співробітництво (співпрацю) у співавторстві з окремими виконавцями або колективами інших наукових установ, навчальних закладів, підприємств та організацій».

23 Березня 2018


Засідання Президії НАПН України

21 березня відбулося засідання Президії НАПН України. Головною темою наукової дискусії стала інформаційно-аналітична підтримка педагогічних досліджень у НАПН України на основі електронних систем відкритого доступу. Доповідачем виступив науковий керівник дослідження, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін.

21 Березня 2018


Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018»

15-17 березня 2018 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України презентував результати науково-дослідної діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва.

17 Березня 2018


СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі»

02 березня 2018 р. відбувся семінар-практикум «Репрезентація наукової діяльності в інформаційному науково-освітньому просторі», організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.

2 Березня 2018


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

28 лютого 2018 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи". Організатори: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Інститут модернізації змісту освіти МОН України.

28 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

26.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Антонюка Д.С. і Борисенка Д.В.

26 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

12.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Коваленко В.В. і Сухіх А.С.

12 Лютого 2018


Новини 381 — 390 з 625
Початок | Поперед. | 37 38 39 40 41 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.