Новини

Всеукраїнська конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids»

14 березня в рамках Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» було проведено Всеукраїнську конференцію за проектом "Технологія навчання учнів початкової школи SmartKids" (звіт за І етап). У заході взяли участь понад 150 вчителів початкових класів з усіх куточків України.


14 Березня 2019


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

12 березня 2019 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи" для вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи ППО, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників. 


12 Березня 2019


Звітна наукова конференція

20 лютого 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася Звітна наукова конференція присвячена 20-ти річчю інституту.


20 Лютого 2019


Проект RI-LINKS2UA: Розвиток досліджень і інновацій в Україні

12-14 лютого 2019 року у Києві відбулася інформаційно-консультаційна сесія з різних тематичних і крос-тематичних питань поточних та майбутніх конкурсів програми ЄС «Горизонт 2020» на 2018-2020 роки. Представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання взяли участь у роботі сесії.


14 Лютого 2019


Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від щирого серця вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича! 

1 Лютого 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

29 січня 2019 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Концедайло Валерію Волерійовичу та Борисенко Денису Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


29 Січня 2019


Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступилиНаціональна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.

22 Січня 2019


З Новим Роком!

Шановні освітяне, колеги, друзі! Приміть найщиріші вітання з новорічними і різдвяними святами!
Хай цей рік подарує вам багато радості, миру, достатку та здоров'я. Творчих здобутків та професійного зростання. Хай ваші серця будуть сповнені любові та надії на краще і новий рік принесе добро і процвітання.
Миру нашій країні і кожній родині!

31 Грудня 2018


Форум Cisco. Глобальне бачення. Локальні знання

12 грудня 2018 року в Києві пройшов Форум Сisco, в якому взяли участь директор Валерій Биков та науковці Інституту. Цього року основними темами для дискусії стали найскладніші завдання, що виникають на шляху цифровізації сучасних організацій та компаній: автоматизація роботи мережі, контроль доступу в мережу, утримання кіберзагроз, підключення до мульти-хмарного світу, поліпшення взаємодії всередині організації.

12 Грудня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

11.12.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційної роботи підготовленої молодим вченим на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук – Хрипун В.О. зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

11 Грудня 2018


Новини 331 — 340 з 622
Початок | Поперед. | 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.