Новини

З Новим Роком!

Шановні освітяне, колеги, друзі! Приміть найщиріші вітання з новорічними і різдвяними святами!
Хай цей рік подарує вам багато радості, миру, достатку та здоров'я. Творчих здобутків та професійного зростання. Хай ваші серця будуть сповнені любові та надії на краще і новий рік принесе добро і процвітання.
Миру нашій країні і кожній родині!

31 Грудня 2018


Форум Cisco. Глобальне бачення. Локальні знання

12 грудня 2018 року в Києві пройшов Форум Сisco, в якому взяли участь директор Валерій Биков та науковці Інституту. Цього року основними темами для дискусії стали найскладніші завдання, що виникають на шляху цифровізації сучасних організацій та компаній: автоматизація роботи мережі, контроль доступу в мережу, утримання кіберзагроз, підключення до мульти-хмарного світу, поліпшення взаємодії всередині організації.

12 Грудня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

11.12.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційної роботи підготовленої молодим вченим на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук – Хрипун В.О. зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

11 Грудня 2018


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного універсиету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН Укоаїни, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України.

6 Грудня 2018


Кращий аспірант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання 2018 року

06 грудня 2018 року було нагороджено переможців конкурсу «Кращий аспірант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання 2018 року», під час засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

6 Грудня 2018


Семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників»

27 листопада 2018 р. відбувся семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників», організований співробітниками Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Семінар-тренінг проведено на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

27 Листопада 2018


ІІ Форум інноваційної освіти INED.

23-24 листопада у Центрі Шептицького УКУ відбувся ІІ Форум інноваційної освіти INED. У заході взяли участь понад 200 освітян з різних куточків України, колеги з Німеччини та Фінляндії. Організатори форуму: Простір освітніх ініціатив, Львівська міська рада, ГО "Центр суспільних інновацій", STEAM Space. У Форумі взяла участь заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук.


24 Листопада 2018


Уроки культури здорового харчування школярів на Миколаївщині

23 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Молоко та молочні продукти». В рамках ініціативи Українського клубу аграрного бізнесу, освітньої програми «Три молочних продукти на день» компанії-виробники «Лакталіс Україна», «Пепсіко-Україна», «Данон-Україна» підтримали проведення заходу. Близько 40 учасників, вчителів-практиків з Миколаївської області зібрались завдяки співпраці Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були представлені навчально-методичні матеріали на допомогу вчителям з питань здорового харчування «Молоко та молочні продукти». Педагоги ознайомились з електронними освітніми ресурсами, що можна використовувати для формування культури здорового харчування та підприємливості школярів.


23 Листопада 2018


Х науково-практична конференція «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі»

21-23 листопада 2018 співробітники Інституту взяли участь у Х науково-практичній конференції «Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі», що проводилася на базі Національного університету «Львівська політехніка». Доповіді на конференції представили молоді вчені Яцишин А.В. та Коваленко В.В.

23 Листопада 2018


Круглий стіл «Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі: Рамка компетентностей для культури демократії»

22 листопада 2018р. в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл «Розвиваємо та оцінюємо наскрізну громадянську компетентність у новій українській школі: Рамка компетентностей для культури демократії». Захід проходив в рамках проекту з популяризації та розповсюдження Рамки компетентностей для культури демократії, який реалізовує благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» за підтримки Ради Європи та у співпраці з Програмою підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа”. Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Європейський центр імені Вергеланда, Рада Європи та Міністерство Закордонних Справ Норвегії.  


22 Листопада 2018


Новини 341 — 350 з 625
Початок | Поперед. | 33 34 35 36 37 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.