Новини

2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

22 березня 2019 року відбувся 2-гий міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»


22 Березня 2019


Золота відзнака Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

14-16 березня Інститут взяв участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». В конкурсі наукових розробок у рамках виставки за номінацією «STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття» отримали Золоту медаль. Високу оцінку експертів отримав навчально-методичний посібник «Впровадження STEM-STEAM-STREAM-освіти в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (авт.: Гриб’юк Олена Олександрівна, провідний науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, кандидат педагогічних наук, Лукавий Петро Миколайович, вчитель фізики та інформатики навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради та Куліш Наталя Юріївна, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Краматорської міської ради Донецької області)


16 Березня 2019


Золота команда «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

15 березня 2019 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» в рамках Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» на базі Київського Палацу дітей та юнацтва (ЮН-ПРЕС – Медіа-зал).

У рамках роботи конференції відбулося офіційне нагородження переможців природничо-математичного конкурсу «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences».


15 Березня 2019


Всеукраїнська конференція «Проблеми та перспективи розвитку навчального середовища початкової школи на засадах технології Smart Kids»

14 березня в рамках Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» було проведено Всеукраїнську конференцію за проектом "Технологія навчання учнів початкової школи SmartKids" (звіт за І етап). У заході взяли участь понад 150 вчителів початкових класів з усіх куточків України.


14 Березня 2019


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

12 березня 2019 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи" для вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи ППО, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників. 


12 Березня 2019


Звітна наукова конференція

20 лютого 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася Звітна наукова конференція присвячена 20-ти річчю інституту.


20 Лютого 2019


Проект RI-LINKS2UA: Розвиток досліджень і інновацій в Україні

12-14 лютого 2019 року у Києві відбулася інформаційно-консультаційна сесія з різних тематичних і крос-тематичних питань поточних та майбутніх конкурсів програми ЄС «Горизонт 2020» на 2018-2020 роки. Представники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання взяли участь у роботі сесії.


14 Лютого 2019


Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від щирого серця вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича! 

1 Лютого 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

29 січня 2019 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Концедайло Валерію Волерійовичу та Борисенко Денису Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


29 Січня 2019


Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступилиНаціональна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.

22 Січня 2019


Новини 331 — 340 з 625
Початок | Поперед. | 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.