Новини

ICTERI-2019

12-15 червня 2019 р. відбулася ХV Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2019)).


15 Червня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради

11 червня 2019 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01, відбувся захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Дудко Анни Федорівни «Комп’ютерно орієнтована методика оцінювання якості тестів з вищої математики викладачами закладів вищої освіти». Вітаємо нашу колегу з успішним захистом. Бажаємо продовжувати наукові розвідки щодо створення та впровадження у вітчизняну освітню практику інформаційно-комунікаційних технологій.

11 Червня 2019


Четверта Міжнародна літня школи для вчителів-еспертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

6-11 червня відбулася Четверта Міжнародна літня школи для вчителів-еспертів «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках наукового дослідження за темою: «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Олена Гриб’юк, к.пед.н., п.н.с. ІІТЗН НАПН України) на базі приватної школи-гімназії «Мрія». Проект реалізовується у цьому році за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Посольства Франції в Україні, Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Міністерства освіти і науки України, інформаційної підтримки Одеської обласної державної адміністрації.


11 Червня 2019


Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»

5 червня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти», підготовлений спільно із ГО «Розумне місто та екосистема» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», метою якого є об’єднання зусиль для сталого інноваційного розвитку системи освіти України.

5 Червня 2019


VII міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2019»

24 травня 2019 р. На базі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відбулася Сьома міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2019. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle». Переважна більшість учасників конференції долучилися до роботи онлайн. З вітальним словом від провідного закладу-організатора виступив Олександр Щербина, к.т.н., доцент Київського національного університету будівництва і архітектури.

24 Травня 2019


Семінар для редакторів наукових журналів

23 травня 2019 р. на базі Державної науково-технічної бібліотеки України відбувся семінар «Comprehensive Approach to Open Access». Науковці нашого інституту, співробітники електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» О. Пінчук (заступник головного редактора) та І. Малицька (виконавчий редактор) взяли участь у заході.

23 Травня 2019


Всеукраїнський проект "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники" Smart Kids"

21 травня експертна група Всеукраїнського проекту "Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники" Smart Kids" у складі Литвинової С.Г., доктора пед.наук, завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України, наукового керівника проекту, Кохана О.В. - директора ТОВ "Розумники", Дроздовської В. - вчителя початкових класів ЗЗСО №269 м.Києва і Даниліної Т.В. - тренера ТОВ "Розумники" працювала в рамках регіонального семінару-практикуму.

21 Травня 2019


Форум Cisco Cyber 19. From challenges to solutions

21 травня відбувся Cisco Форум інформаційної безпеки Cisco Cyber19. Цьогорічне гасло форуму: Від викликів до рішень! У роботі форуму взяли участь директор інституту Валерій Биков і заступник директора з науково-експериментальної роботи Ольга Пінчук.

21 Травня 2019


XV (XXV) Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

17-18 травня 2019 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася XV (XXV) Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища».

18 Травня 2019


Круглий стіл «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та дослідницький простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

17 травня 2019 року члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України Анна Яцишин, Валентина Коваленко, Майя Попель і Аліса Сухіх взяли участь у круглому столі «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та дослідницький простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», який відбувся в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського в рамках ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ НАУКИ – 2019.

17 Травня 2019


Новини 311 — 320 з 622
Початок | Поперед. | 30 31 32 33 34 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.