Новини

VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»

26 жовтня завершила роботу VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу», у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання України є одним із співорганізаторів. Конференція проходила з 25 вересня по 26 жовтня 2017 року згідно Плану заходів МОН України. 
З відеозаписом пленарного засідання можна ознайомитися за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=lGI95Z6VerY

26 Жовтня 2017


ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Працівники відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (Литвинова С.Г., Пінчук О.П., Соколюк О.М., Дементієвська Н.П.) вибороли ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». На конкурс було подано: інноваційний проект всеукраїнського рівня «Хмарні сервіси в освіті» (звіт), рекомендації для учителів «Безпечне використання мережних ресурсів інформаційно-освітнього середовища навчання учнів», навчальний посібник «Хмарні сервіси в роботі вчителя-предметника». Вітаємо колектив інституту з перемогою!

25 Жовтня 2017


Інавгурація видатного вченого

20 жовтня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене 70-річчю заснування закладу, на якому президентові Національної академії педагогічних наук України, академіку Національної академії наук України, доктору філософських наук, професору Кременю Василю Григоровичу було вручено диплом Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

20 Жовтня 2017


V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи»

18-20 жовтня 2017 року делегація науковців з Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи», що відбулася в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

20 Жовтня 2017


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

09.10.2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося 4 засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було розглянуто проблему підвищення кваліфікації викладачів університетів в аспекті створення електронних освітіх ресурсів.

9 Жовтня 2017


105-річний ювілей Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

4-6 жовтня Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського зібрав науковців і викладачів України на урочисті заходи з нагоди особливого свята – 105-річного ювілею Університету. Провідних учених запросили прочитати лекції на актуальну тематику психолого-педагогічної науки для викладачів і студентів закладу. Валерій Юхимович Биков, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, виступив з доповіддю "Цифрова платформа суспільства знань".

6 Жовтня 2017


Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів»

25-27 вересня 2017 року в місті Хмельницький відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів», який було організовано Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання та НВК №10. У семінарі взяли участь понад 150 учителів-предметників з 20 областей України. 


3 Жовтня 2017


 Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

02.10.2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося 3 засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було розглянуто проблему створення і впровадження інформаційно-аналітичних систем управління університетом.

2 Жовтня 2017


Вітаємо з Днем працівників освіти!

Шановні колеги, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Фахового зростання й творчих перемог, реалізації благородного і високого покликання, звершень та успіхів всім, хто працює задля розвитку вітчизняної освіти. 
Бажаємо невичерпного натхнення, міцного здоров’я, благополуччя, миру та злагоди!

1 Жовтня 2017


Нові надходження до Електронної бібліотеки НАПН України

Відповідно до Наказу НАПН України №30 о.д. від 14.07.2017 «Про заходи щодо висвітлення результатів діяльності НАПН України в інформаційному науково-освітньому» у рамках НДР «Система інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень на основі електронних систем відкритого доступу» ДР № 0115U002234 (2015-2017 рр.) розроблено та розміщено до Електронної бібліотеки НАПН України «Рекомендації для користувачів щодо внесення інформаційних ресурсів до Електронної бібліотеки НАПН України».

29 Вересня 2017


Новини 401 — 410 з 622
Початок | Поперед. | 39 40 41 42 43 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.