Новини

IX International Workshop on Professional Retraining and Life-Long Learning using ICT

23 вересня 2024 року відбувся IX International Workshop on Professional Retraining and Life-Long Learning using ICT: Person-oriented Approach (3L-Person-2024)». Семінар пройшов у рамках 19th International Conference on ICT in Education, Research, and Industrial Applications (ICTERI-2024).

Захід проходив у комбінованому форматі на базі Українського католицького університету, м. Львів. Співголовами програмного комітету виступили Світлана ЛИТВИНОВА, Інститут цифровізації освіти НАПН України, Сергій СЕМЕРІКОВ, Криворізький державний педагогічний університет, Ірина МІНТІЙ, Інститут цифровізації освіти НАПН України. У заході взяли участь понад 40 науковців, було презентовано 14 досліджень, відібраних шляхом рецензування з 27 поданих статей.


24 Вересня 2024


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

23 вересня 2024 року відбувся третій англомовний рецензований воркшоп з цифрової трансформації освіти - DigiTransfEd 2024.

Захід проходив у гібридному форматі на базі Українського католицького університету, м. Львів. Співголови програмного комітету: Тетяна ВАКАЛЮК, Державний університет «Житомирська політехніка», Вячеслав ОСАДЧИЙ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Ольга ПІНЧУК, Інститут цифровізації освіти НАПН України. У заході взяли участь 37 науковців і педагогів, фахівців ІТ галузі. Доповідачі презентували найкращі матеріали. За результатами рецензування було відібрано 11 з 27 поданих статей.

Матеріали найкращих доповідей увійшли до збірника конференції та подані до індексації в Scopus. 


23 Вересня 2024


Пілот Grammarly в Україні

Інститут цифровізації освіти НАПН України став учасником пілотного проєкту МОН України та Grammarly! Отримано ліцензії на використання Grammarly for Education. Співробітники Інституту долучилися до використання широких можливостей сучасного помічника з написання англійською.


6 Вересня 2024


Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Прокопенко Аллі Анатоліївні за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

29 липня 2024 року о 13.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Прокопенко Алли Анатоліївни «Розвиток цифрової компетентності офіцерів військового управління Збройних Сил України в системі підвищення кваліфікації» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.


6 Серпня 2024


Вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Водоп’ян Наталії Іванівні

15 липня 2024 року відбулося вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Водоп’ян Наталії Іванівні. 


6 Серпня 2024


Вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Рантюку Івану Івановичу

08 липня 2024 року відбулося вручення диплома доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Рантюку Івану Івановичу. 


6 Серпня 2024


Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості

У період з 25.06.2024 р. по 16.07.2024 р. було проведено серію зустрічей 510 учасників онлайн курсу «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Навчальний курс орієнтовано на рецензентів наукових матеріалів (з досвідом і без), редакторів наукових журналів, дослідників, а також усіх, хто прагнув покращити свої навички рецензування та бути в курсі сучасних тенденцій у науці. Серед організаторів - Інститут цифровізації освіти НАПН України. 365 осіб отримали сертифікати про успішне завершення навчання.


1 Серпня 2024


Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Водоп’ян Наталії Іванівні за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

28 червня 2024 року о 13.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Водоп’ян Наталії Іванівни «Методика проєктування вчителями хмаро орієнтованого середовища дистанційного навчання біології в умовах неформальної освіти» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.


30 Червня 2024


Випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging SourcesCitation Index (ESCI).


30 Червня 2024


Засідання разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України про присудження ступеня доктора філософії Рантюку Івану Івановичу за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

20 червня 2024 року о 12.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Рантюка Івана Івановича «Використання інформаційно-комунікаційних технологій управління проєктами у процесі неформальної освіти фахівців ІТ-компаній» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».


23 Червня 2024


Новини 1 — 10 з 625
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.