Новини

Вітаємо Співаковського Олександра Володимировича! Вітаємо Співаковського Олександра Володимировича!

28 березня виповнилося 60 років від дня народження Олександра Володимировича Співаковського, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого працівника освіти України, почесного професора академії імені Яна Длугоша, Народного депутата Верховної Ради України, першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти, засновника фонду «Освіта.Наука.Інновації» (OSEF).

Вельмишановний Олександре Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання від керівництва та колективу Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України!

Ваш життєвий і професійний шлях – взірець наполегливої самовідданої праці на благо вітчизняної освіти та науки. Вам успішно вдається поєднувати талант педагога, вченого, керівника й лідера. Бажаємо Вам довгих і щасливих літ, невичерпної енергії та здоров’я, натхнення й оптимізму, нових яскравих досягнень у служінні високим ідеалам нашої Батьківщини!
28 Березня 2017


21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному 21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному
Для вчителів міста та області у Рівненському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти протягом дня було проведено одразу 2 науково-практичних семінари, присвячених педагогічному експерименту та інноваційним технологіям в початковій школі.
22 Березня 2017


Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу»

Відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» в рамках VIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2017» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Результатом участі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у конкурсі з тематичних номінацій, що відбувся в межах виставки, стало отримання почесної нагороди - золотої медалі за науково-методичну розробку «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Гриб’юк О.О.) у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді».

21 Березня 2017


Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну! Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну!
Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).

20 Березня 2017


Вітаємо Мерзликіна Олександра Володимировича! Вітаємо Мерзликіна Олександра Володимировича!
Вітаємо Мерзликіна Олександра Володимировича з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).

20 Березня 2017


Вітаємо Вдовичин Тетяну Ярославівну!
Вітаємо Вдовичин Тетяну Ярославівну з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).

20 Березня 2017


ХІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» ХІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася ХІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», за результатами якої Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України нагороджено золотою медаллю і дипломом переможця конкурсу в номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді». Під час виставки науковцями інституту було організовано та проведено низку заходів, а саме: Всеукраїнський семінар та майстер-клас «Впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес, як невід’ємна складова трансформації освіти»; Всеукраїнський науково-практичний семінар «Початкова школа як складова єдиного IKT-насиченого освітнього простору»; Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі».

20 Березня 2017


Інноваційні рішення для навчання: «Розумники» взяли участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» Інноваційні рішення для навчання: «Розумники» взяли участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

16-18 березня відбулась одна з найвагоміших та найочікуваніших подій року в сфері освіти – Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», яка перетворила Київський Палац дітей та юнацтва на платформу для презентації кращих закладів освіти та сучасних засобів для навчання. Виставка зібрала близько 800 учасників з різних куточків України, а також з Польщі, Німеччини, Австрії, Швейцарії, США, Китаю та низки інших країн. 

20 Березня 2017


Нові засоби для навчання: як «оживити» інтерактивну дошку і опанувати цифровий тир Нові засоби для навчання: як «оживити» інтерактивну дошку і опанувати цифровий тир

В актовому залі Національній академії педагогічних наук України відбувся семінар-практикум для освітян Київської області, на який зібралося близько 80 директорів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів початкових класів. На цьому заході було презентовано результати впровадження Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart Kids), керівником якого є співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Литвинова С.Г.

6 Березня 2017


Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня

Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

18 Лютого 2017



Новини 431 — 440 з 602
Початок | Поперед. | 42 43 44 45 46 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.