Новини

Вибори в Інституті цифровізації освіти НАПН України

18 вересня 2023 року відбулося засідання Вченої ради Інституту цифровізації освіти НАПН України, що пройшло у змішаному форматі. Основними питаннями заходу були обрання заступників директора та вченого секретаря інституту. Вибори пройшли відповідно процедури та мали кворум. Вітаємо Світлану Литвинову, Ольгу Пінчук та Олександру Соколюк з обранням на керівні посади в Інституті цифровізації освіти НАПН України.

18 Вересня 2023


Спеціалізована вчена рада Д 26.459.01

На базі Інституту цифровізації освіти НАПН України з 2010 р. функціонує Спеціалізована вчена рада Д 26.459.01 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. До складу Спеціалізованої вченої ради наразі залучено 11 докторів наук, які є провідними вченими у галузі цифровізації освіти і науки України.


13 Вересня 2023


Захищені дисертаційні роботи у Спеціалізованій вченій раді Д 26.459.01 протягом 2022-2023 рр.

У Спеціалізований вченій раді Д 26.459.01 Інституту цифровізації освіти протягом 2022-2023 рр. були прийняті до розгляду та вдало захищені три дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. Нові наукові результати було отримано в проектуванні сучасної хмаро орієнтованої методичної системи підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних предметів для роботи в науковому ліцеї (Майя Мар’єнко); розробленні не тільки теорії, а й методичні засади проєктування веб-базованого освітнього середовища університету (Юлія Романишин); проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики (Василь Олексюк).

13 Вересня 2023


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

11 липня 2023 року о 14:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Олексюка Василя Петровича «Теоретико-методичні основи проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


12 Липня 2023


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

23 травня 2023 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Романишин Юлії Любомирівни «Теоретичні і методичні засади проєктування веб-базованого освітнього середовища університету» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


27 Травня 2023


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

9 січня 2023 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти відбувся захист дисертаційної роботи Мар'єнко Майї Володимирівни «Проектування хмаро орієнтованої методичної системи підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних предметів для роботи в науковому ліцеї» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. 


16 Січня 2023


Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку

16 червня у залі Президії НАПН України відбувся звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, дійсний член (академік) НАПН України, професор Биков Валерій Юхимович виступив з доповіддю про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту.

16 Червня 2022


Комплексний іспит зі спеціальності для аспірантів ІЦО НАПН України

26 травня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся комплексний іспит для аспірантів 2-го року навчання зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізації "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".
У зв'язку з воєнним станом в Україні, іспит було проведено в дистанційному форматі.
Всі аспіранти успішно склали іспит.
Вітаємо наших аспірантів й бажаємо подальшого успіху в освітній та науковій діяльності!

27 Травня 2022


Відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Коцюби Романа Богдановича «Комп’ютерно орієнтована методика розвитку іншомовної комунікативної компетентності майбутніх спеціалістів лікувальної справи» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


19 Квітня 2021


Відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни

15 квітня 2021 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист дисертаційної роботи Яцишин Анни Володимирівни «Теоретико-методичні основи використання цифрових відкритих систем у підготовці аспірантів і докторантів з наук про освіту» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


19 Квітня 2021


Новини 1 — 10 з 48
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД

Інститут цифровізації освіти НАПН України оголошує конкурс на заміщення посад в наукових підрозділах. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, здобули вищу освіту з відповідного наукового напряму не нижче другого (магістерського) рівня. На заміщення вакантної наукової посади може претендувати:

  • завідувача відділу – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • головного наукового співробітника – доктор наук;
  • провідного наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • старшого наукового співробітника – доктор наук або доктор філософії (кандидат наук);
  • завідувача сектору – доктор філософії (кандидат наук)
  • наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або магістр, який має не менше п’яти років досвіду;
  • молодшого наукового співробітника – доктор філософії (кандидат наук) або особа, що має вищу освіту другого (магістерського) рівня.

Учасник конкурсу повинен мати результати наукової діяльності, кількість і якість яких відповідає рівню вакантної наукової посади та особливостям відповідного наукового напряму.


І ОНЛАЙН ШКОЛА "ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ"

Пані та панове! Запрошуємо долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності!

Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.