Новини

Працюємо над розвитком іншомовної компетентності молодих науковців. Працюємо над розвитком іншомовної компетентності молодих науковців.

26 квітня 2017 р. відбувся ІІІ Англомовний семінар для молодих науковців «Оpen Up!». Організатором заходу є Рада молодих вчених НАПН України. 

26 Квітня 2017


Оголошується прийом до докторантури Інституту у 2017 році
Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує прийом до докторантури Інституту у 2017 році.
25 Квітня 2017


Консолідація науки і практики в аспекті інформатизації інклюзивної дошкільної освіти Консолідація науки і практики в аспекті інформатизації інклюзивної дошкільної освіти
19 квітня 2017 р. на базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради відбулася робоча зустріч фахівців центру та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, спрямована на обговорення проблем впровадження мультимедійних технологій в інклюзивну дошкільну освіту.
19 Квітня 2017


III Всеукраїнська конференція «Розумники» (Smart Kids) III Всеукраїнська конференція «Розумники» (Smart Kids)
Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяти участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».
3 Квітня 2017


Семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій) Семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій)

 31 березня 2017 року у м. Кривий Ріг відбувся семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій) з ініціативи спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет».

1 Квітня 2017


Звітна наукова конференція ІІТЗН НАПН України. Присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України. Звітна наукова конференція ІІТЗН НАПН України. Присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.
28 березня 2017 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка була присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.
29 Березня 2017


Вітаємо Співаковського Олександра Володимировича! Вітаємо Співаковського Олександра Володимировича!

28 березня виповнилося 60 років від дня народження Олександра Володимировича Співаковського, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого працівника освіти України, почесного професора академії імені Яна Длугоша, Народного депутата Верховної Ради України, першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти, засновника фонду «Освіта.Наука.Інновації» (OSEF).

Вельмишановний Олександре Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання від керівництва та колективу Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України!

Ваш життєвий і професійний шлях – взірець наполегливої самовідданої праці на благо вітчизняної освіти та науки. Вам успішно вдається поєднувати талант педагога, вченого, керівника й лідера. Бажаємо Вам довгих і щасливих літ, невичерпної енергії та здоров’я, натхнення й оптимізму, нових яскравих досягнень у служінні високим ідеалам нашої Батьківщини!
28 Березня 2017


21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному 21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному
Для вчителів міста та області у Рівненському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти протягом дня було проведено одразу 2 науково-практичних семінари, присвячених педагогічному експерименту та інноваційним технологіям в початковій школі.
22 Березня 2017


Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу»

Відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» в рамках VIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2017» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Результатом участі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у конкурсі з тематичних номінацій, що відбувся в межах виставки, стало отримання почесної нагороди - золотої медалі за науково-методичну розробку «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Гриб’юк О.О.) у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді».

21 Березня 2017


Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну! Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну!
Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).

20 Березня 2017



Новини 441 — 450 з 618
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.