Новини

Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України від щирого серця вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича! 

1 Лютого 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

29 січня 2019 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Концедайло Валерію Волерійовичу та Борисенко Денису Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


29 Січня 2019


Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступилиНаціональна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.

22 Січня 2019


З Новим Роком!

Шановні освітяне, колеги, друзі! Приміть найщиріші вітання з новорічними і різдвяними святами!
Хай цей рік подарує вам багато радості, миру, достатку та здоров'я. Творчих здобутків та професійного зростання. Хай ваші серця будуть сповнені любові та надії на краще і новий рік принесе добро і процвітання.
Миру нашій країні і кожній родині!

31 Грудня 2018


Форум Cisco. Глобальне бачення. Локальні знання

12 грудня 2018 року в Києві пройшов Форум Сisco, в якому взяли участь директор Валерій Биков та науковці Інституту. Цього року основними темами для дискусії стали найскладніші завдання, що виникають на шляху цифровізації сучасних організацій та компаній: автоматизація роботи мережі, контроль доступу в мережу, утримання кіберзагроз, підключення до мульти-хмарного світу, поліпшення взаємодії всередині організації.

12 Грудня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

11.12.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційної роботи підготовленої молодим вченим на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук – Хрипун В.О. зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

11 Грудня 2018


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного універсиету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН Укоаїни, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України.

6 Грудня 2018


Кращий аспірант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання 2018 року

06 грудня 2018 року було нагороджено переможців конкурсу «Кращий аспірант Інституту інформаційних технологій і засобів навчання 2018 року», під час засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

6 Грудня 2018


Семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників»

27 листопада 2018 р. відбувся семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників», організований співробітниками Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Семінар-тренінг проведено на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

27 Листопада 2018


ІІ Форум інноваційної освіти INED.

23-24 листопада у Центрі Шептицького УКУ відбувся ІІ Форум інноваційної освіти INED. У заході взяли участь понад 200 освітян з різних куточків України, колеги з Німеччини та Фінляндії. Організатори форуму: Простір освітніх ініціатив, Львівська міська рада, ГО "Центр суспільних інновацій", STEAM Space. У Форумі взяла участь заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук.


24 Листопада 2018


Новини 331 — 340 з 618
Початок | Поперед. | 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.