Новини

ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський Форум

11-12 травня 2022 р. у Любліні (Польща) відбувся ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський форум. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України Валерій Биков відкрив секцію «Наукові, методологічні та освітні виклики, спричинені пандемією» та представив учасникам форуму заходу доповідь «Цифрові інструменти відкритих систем науки та освіти».

19 Травня 2022


Workshop «Що і як в освіті в умовах воєнного стану?

За ініціативи Інституту цифровізації освіти НАПН України в рамках програми спільної діяльності НАПН України та МОН України 28 квітня 2022 року відбувся широкомасштабний всеукраїнський семінар на якому були підняті актуальні питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. На захід зареєструвалося 1968 педагогів – технічно змогли долучитися 420 осіб.


30 Квітня 2022


ВИПУСК №2 (88) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск № 2 (88) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicato в категорії Education & Educational Research.

У № 2 (88) розміщено 19 статей авторів з наукових установ та закладів освіти України та зарубіжжя. Читачам 198 країн світу представлено результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі освітніх застосувань ІКТ, інноваційні рішення проблем впровадження ІКТ в освітній процес.

Захоплюємося вашою мужністю, дорогі наші захисники і захисниці, щиро вдячні за те, що можемо продовжувати нашу роботу та презентувати міжнародній науковій спільноті працю наших громадян. Ми переможемо. Слава Україні!


29 Квітня 2022


Співпраця Інституту цифровізації освіти з Управлінням освіти міста Варшави

Співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, Ірина Іванюк та Оксана Овчарук, які вимушені були тимчасово переїхати до Варшави, налагоджують робочі зв’язки з Управлінням освіти міста Варшави. Учені допомагають створювати освітні можливості для українських учнів, батьків і вчителів. На сайті управління освіти міста Варшава сформовано актуальні відомості для батьків й учнів, для польських та українських вчителів. Спільно із Польським центром міжнародної допомоги започатковано проєкт «Готівка за роботу». Завдяки йому до кінця червня в комунальних школах і дитсадках буде працевлаштовано 200 українських вчителів, які приїхали під час війни.


14 Квітня 2022


ОПУБЛІКОВАНО ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Опубліковано збірник матеріалів Звітної науково-практичної конференції Інституту цифровізації освіти НАПН України (10 лютого 2022 року).

Збірник можна завантажити в Електронній бібліотеці НАПН України.

5 Квітня 2022


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022"

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність вчителя 2022", що мав відбутись 3 березня, відтерміновано. Ми повідомимо учасників про точну дату додатково. Бережіть себе - бережіть Україну!

3 Березня 2022


Відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти

Шановні колеги, Українське науково-освітнє ІТ-товариство підготувало відкритий лист до світової наукової та академічної спільноти з закликом блокування грантових, академічних та інших можливостей для Російської Федерації.

3 Березня 2022


ВИПУСК №1 (87) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні зробили черговий випуск №1 (87) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має Q3 Journal Citation Indicator (JCI) в категорії Education & Educational Research.

Хочемо, щоб роботу й професійні здобутки дослідників з Бердянська, Житомира, Запоріжжя, Києва, Кременчука, Полтави, Луцьку, Миколаєва, Тернополя, Харкова побачив світ.

Присвячуємо цей випуск Незалежності України, інтелекту, таланту, силі та мужності наших громадян. Ми переможемо. Слава УКРАЇНІ!


27 Лютого 2022


Україна - Польща

Дорогі друзі, Як Ваші давні партнери, яким Україна запала глибоко до серця, шоковані ситуацією та висловлюємо Вам нашу велику підтримку перед обличчям безпрецедентної агресії росії проти України. Керівництво нашого університету, наші співробітники, студенти та соратники глибоко збентежені, і, перш за все, шоковані фактом розв’язання збройного конфлікту, спрямованого проти мирної нації, яка прагне досягати своїх цілей і мрій на економічній, освітній, політичній основі. Ми не можемо і не хочемо бути до цього байдужими, тому солідарні з Вами, дбаючи як про наші професійні контакти, підтримуючи Ваші родини та близьких. Зіткнувшись із цією серйозною кризою, ми віримо, що здоровий глузд переможе, і що незабаром ми зможемо повернутися до повсякденної роботи та спілкування у мирному часі.

Від усієї душі бажаємо вам твердості, сили духу, перемоги, миру та великого хороброго серця.

Канцлер Університету економіки в Бидгощі Філіп Сікора


25 Лютого 2022


Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні

Вченими Національної академії педагогічних наук України підготовлено і опубліковано «Національну доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» української та англійською мовами ( англ.«National Report on the State and Prospects of Education Development in Ukraine») за загальною редакцією В. Г. Кременя. Серед авторів учені Інституту цифровізації освіти: В.Ю. Биков, О.О. Овчарук, С.Г. Литвтнова, О.П. Пінчук, О.М. Соколюк, М.П. Шишкіна, С.М. Іванова.

18 Лютого 2022


Новини 151 — 160 з 622
Початок | Поперед. | 14 15 16 17 18 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.