Новини

Моделі організаційних систем відкритої освіти

Відкрита освіта сьогодні є сучасним трендом для тих, хто навчає і навчається. Шановні колеги, пропонуємо Вашій увазі наукову працю академіка НАПН України Бикова Валерія Юхимовича - монографію «Моделі організаційних систем відкритої освіти». У роботі з системних позицій викладено основи теорії моделювання організаційних систем відкритої освіти. Книга призначена для всіх тих, кого цікавлять перспективні тенденції розвитку освітніх систем, сучасні підходи щодо їх дослідження і впровадження.

6 Липня 2022


ВИПУСК №3 (89) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! З вірою у наше мирне майбутнє, у життя й працю в незалежній Україні пропонуємо Вашій увазі черговий випуск № 3 (89) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,36 (2020) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.


30 Червня 2022


Результати всеукраїнського онлайн опитування (січень-лютий, 2022 р.)

Шановні колеги! Представляємо аналіз результатів всеукраїнського онлайн опитування, проведеного вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України у період з 25 січня по 25 лютого 2022 р., спрямованого на з’ясування стану готовності освітян до використання цифрових засобів для забезпечення дистанційного навчання учнів, підготовки та проведення освітніх заходів вчителями закладів загальної середньої освіти, їхніх потреб та освітніх ресурсів, електронних засобів навчання, що користуються найбільшим попитом.

24 Червня 2022


Публікації ІЦО НАПН України

Шановні колеги! Ми зібрали для Вас публікації наукових співробітників Інституту цифровізації освіти НАПН України, видані протягом останніх п'яти років. У довідник-путівник включено лише публікації, що проіндексовано у міжнародних наукометричних базах і у фахових виданнях України. Усі описи містять цифрові ідентифікатори.

24 Червня 2022


Повнотекстові цифрові ресурси для науково-педагогічних працівників

Пропонуємо перелік дисертаційних робіт, що підготовлені до захисту та захищені у спеціалізованій вченій раді Інституту цифровізації освіти НАПН України зі спеціальності 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті. 2017-2021 рр. Перелік містить анотації дисертацій двома мовами та прямі посилання на повнотекстові цифрові версії, що розміщені у електронній бібліотеці НАПН України

24 Червня 2022


Звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку

16 червня у залі Президії НАПН України відбувся звіт Інституту цифровізації освіти НАПН України за 2018-2022 рр. та перспективи його розвитку. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, дійсний член (академік) НАПН України, професор Биков Валерій Юхимович виступив з доповіддю про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту.

16 Червня 2022


Солідарні з Україною: у Варшаві відкрито Центр освіти та розвитку для дітей та молоді

14 червня 2022 року у Варшаві Валерій Биков, директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, виступив на відкритті Центру освіти та розвитку. У центрі працюватимуть польські та українські вчителі, психологи та персонал підтримки. Серед іншого, Центр створює умови безкоштовного дистанційного навчання учнів в українській системі освіти.


15 Червня 2022


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

01 червня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару, аспіранти Інституту виступили з доповідями, в яких представили результати своїх дисертаційних досліджень за 2021-2022 навчальний рік. Науковці Інституту надали цінні рекомендації для подальшого дослідження аспірантів.
В умовах воєнного часу, аспіранти продовжують працювати над дисертаційними дослідженнями та робити внесок у розвиток науки та освіти України.

3 Червня 2022


Акредитація освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в ІЦО НАПН України

17 травня 2022 р. відбулося засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 16.03.2022 р. № 295 «Про особливості акредитації освітніх програм, за якими здійснюють підготовку здобувачі вищої освіти, в умовах воєнного стану», на засідання Національного агентства було прийнято рішення про умовну (відкладену) акредитацію освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України за спеціальністю "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізацією "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (протокол 8 від 17.05.2022 р.).

30 Травня 2022


Комплексний іспит зі спеціальності для аспірантів ІЦО НАПН України

26 травня 2022 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся комплексний іспит для аспірантів 2-го року навчання зі спеціальності "011 Освітні, педагогічні науки", спеціалізації "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті".
У зв'язку з воєнним станом в Україні, іспит було проведено в дистанційному форматі.
Всі аспіранти успішно склали іспит.
Вітаємо наших аспірантів й бажаємо подальшого успіху в освітній та науковій діяльності!

27 Травня 2022


Новини 141 — 150 з 622
Початок | Поперед. | 13 14 15 16 17 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.