Новини

Захист дисертацій

12 липня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Антонюку Д.С. та Матвійчук-Юдіній О.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


12 Липня 2018


Семінар EU4Digital: мережа eSkills

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills (Платформа 2: "Економічна інтеграція та конвергенція з політикою ЄС", Панель по гармонізації цифрових ринків), що працює в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». Україну представляли заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук, провідний науковий співробітник Світлана Литвинова, а також науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник.

12 Червня 2018


ІІ міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика та міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі»

7-8 червня 2018 р. відбулась ІІ міжнародна конференція "Педагогічна компаративістика та міжнародна освіта – 2018: трансформації та інновації в освіті у глобалізаційному світі», у якій взяли участь науковці відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України.

8 Червня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

04.06.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт молодих вчених підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Концедайла В.В. та Дудко А.Ф.

4 Червня 2018


Співпраця з ТОВ “АНТИПЛАГІАТ”

29 травня між ІІТЗН НАПН України та ТОВ “АНТИПЛАГІАТ” підписано Меморандум з метою забезпечення високої якості професійної підготовки здобувачів вищої освіти, впровадження сучасних програмних засобів, що сприяють розвитку академічної доброчесності шляхом виявлення ознак плагіату в наукових та інших роботах.

29 Травня 2018


MoodleMootUkraine 2018

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором VІ Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2018. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка пройшла 25 травня 2018 р. на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 


25 Травня 2018


XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленд.

21-22 травня 2018 р. відбулася XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленда. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора заходу. 


22 Травня 2018


Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки. 


18 Травня 2018


ICTERI-2018

14-17 травня 2018 р. у м.Києві відбулася ХIV Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2018)).


17 Травня 2018


Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

14 травня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID». Захід організовано в рамках фестивалю науки в Україні.


14 Травня 2018


Новини 361 — 370 з 618
Початок | Поперед. | 35 36 37 38 39 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.