Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 21 січня 2016 року відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

21 Січня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 18 січня 2016 відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання іосвіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

18 Січня 2016


Семінар-тренінг з питань ведення електронної бібліотеки Академії

12 листопада 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів». До заходу, де розглядалися теоретичні та практичні аспекти ведення електронної бібліотеки, залучилися представники наукових установ НАПН України.

12 Листопада 2015


Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

У межах Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» відбулася презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області.

30 Вересня 2015


Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених

17 вересня 2015 р. відбулося засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

17 Вересня 2015


Тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365

11 червня 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся навчальний тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365, організований та проведений відділом хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти. До участі в заході долучились понад 20 аспірантів та наукових співробітників.

11 Червня 2015


VI Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст»

11 червня 2015 року в Інституті педагогіки відбувся VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст», співорганізатором якого виступив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Організація та проведення заходу було забезпечено відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН за підтримки партнерів – Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, а також Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У заході взяло участь понад 100 учасників з багатьох регіонів України: Глухова, Дрогобича, Києва, Львова, Маріуполя, Тернополя, зокрема, дистанційно у on-line режимі.

11 Червня 2015


Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

21 травня 2015 року, в рамках проведення фестивалю науки, відбулося засідання Всеукраїнського науково-методологічного семінару «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

25 Травня 2015


Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи

15-16 травня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи» 


16 Травня 2015


Семінари-тренінги НАПН

7-8 квітня 2015 року відбулися семінари-тренінги для наукових працівників установ НАПН України

7 Квітня 2015


Новини 151 — 160 з 160
Початок | Поперед. | 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.