Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 21 січня 2016 року відбувся Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

21 Січня 2016


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України 18 січня 2016 відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання іосвіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі».

18 Січня 2016


Семінар-тренінг з питань ведення електронної бібліотеки Академії

12 листопада 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів». До заходу, де розглядалися теоретичні та практичні аспекти ведення електронної бібліотеки, залучилися представники наукових установ НАПН України.

12 Листопада 2015


Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

У межах Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» відбулася презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області.

30 Вересня 2015


Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених

17 вересня 2015 р. відбулося засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

17 Вересня 2015


Тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365

11 червня 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся навчальний тренінг з використання хмарних сервісів Microsoft Office 365, організований та проведений відділом хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти. До участі в заході долучились понад 20 аспірантів та наукових співробітників.

11 Червня 2015


VI Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст»

11 червня 2015 року в Інституті педагогіки відбувся VІ Всеукраїнський науково-практичний семінар «Педагогічна компаративістика 2015: трансформації в освіті зарубіжжя та український контекст», співорганізатором якого виступив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Організація та проведення заходу було забезпечено відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН за підтримки партнерів – Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих НАПН України, Інституту обдарованої дитини НАПН України, а також Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. У заході взяло участь понад 100 учасників з багатьох регіонів України: Глухова, Дрогобича, Києва, Львова, Маріуполя, Тернополя, зокрема, дистанційно у on-line режимі.

11 Червня 2015


Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

21 травня 2015 року, в рамках проведення фестивалю науки, відбулося засідання Всеукраїнського науково-методологічного семінару «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

25 Травня 2015


Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи

15-16 травня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Хмарні сервіси як чинник розвитку інноваційної школи» 


16 Травня 2015


Семінари-тренінги НАПН

7-8 квітня 2015 року відбулися семінари-тренінги для наукових працівників установ НАПН України

7 Квітня 2015


Новини 141 — 150 з 150
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.