Новини

Засідання Ради молодих вчених НАПН України

19 квітня 2019 року вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Валентина Коваленко та Аліса Сухіх взяли участь у засіданні Ради молодих вчених НАПН України. 

19 Квітня 2019


Загальні збори НАПН України

5 квітня 2019 р. відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Президент Академії Василь Кремень вручив дипломи переможцям щорічного академічного конкурсу на кращу наукову роботу. У номінації «краща монографія» конкурсу однією з кращих стала робота колективу авторів Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України: монографія «Формування інформаційно-освітнього середовища навчання старшокласників на основі технологій електронних соціальних мереж». Вітаємо наших колег. 


5 Квітня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

29 січня 2019 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Концедайло Валерію Волерійовичу та Борисенко Денису Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


29 Січня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

23 жовтня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Коротун О.В. та Козіброді С.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


23 Жовтня 2018


Захист дисертацій

12 липня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Антонюку Д.С. та Матвійчук-Юдіній О.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


12 Липня 2018


Захист дисертації Волошиної Т.В.

8 травня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також захист дисертації Волошиної Т.В. на тему «Використання гібридного хмаро орієнтованого навчального середовища для формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


8 Травня 2018


Засідання Президії НАПН України

21 березня відбулося засідання Президії НАПН України. Головною темою наукової дискусії стала інформаційно-аналітична підтримка педагогічних досліджень у НАПН України на основі електронних систем відкритого доступу. Доповідачем виступив науковий керівник дослідження, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін.

21 Березня 2018


Вчена рада Інституту

27 грудня 2017 р. В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Вченої ради. Наукові керівники тем та відповідальні виконавці звітували про виконання науково-дослідних робіт, про роботу аспірантури, докторантури, спеціалізованої вченої ради та Ради молодих вчених Інституту, затвердили випуск чергового номеру електронного наукового фахового видання та розглянули питання спільної діяльності з провідними вищими закладами освіти.

27 Грудня 2017


Засідання Вченої ради інституту

30 листопада 2017 року в Інституті відбулись вибори заступників директора та вченого секретаря. Членами Вченої ради інституту обговорювалися питання виконання дослідження «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів в умовах хмаро орієнтованого навчального середовища», організаційної роботи відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту, результати дослідно-експериментальних робіт Всеукраїнського та регіонального рівня та інші питання.

30 Листопада 2017


25 років Національній академії педагогічних наук України

17 листопада відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України, присвячені 25-й річниці НАПН України. Учасники зборів заслухали і обговорили доповідь президента НАПН України Василя Кременя «25 років діяльності Національної академії педагогічних наук України: здобутки і перспективи».

17 Листопада 2017


Новини 21 — 30 з 51
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.