Новини

Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

29 січня 2019 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Концедайло Валерію Волерійовичу та Борисенко Денису Володимировичу за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


29 Січня 2019


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

23 жовтня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Коротун О.В. та Козіброді С.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


23 Жовтня 2018


Захист дисертацій

12 липня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, на якому було присуджено наукові ступені кандидатів педагогічних наук Антонюку Д.С. та Матвійчук-Юдіній О.В. за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


12 Липня 2018


Захист дисертації Волошиної Т.В.

8 травня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також захист дисертації Волошиної Т.В. на тему «Використання гібридного хмаро орієнтованого навчального середовища для формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


8 Травня 2018


Засідання Президії НАПН України

21 березня відбулося засідання Президії НАПН України. Головною темою наукової дискусії стала інформаційно-аналітична підтримка педагогічних досліджень у НАПН України на основі електронних систем відкритого доступу. Доповідачем виступив науковий керівник дослідження, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін.

21 Березня 2018


Вчена рада Інституту

27 грудня 2017 р. В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Вченої ради. Наукові керівники тем та відповідальні виконавці звітували про виконання науково-дослідних робіт, про роботу аспірантури, докторантури, спеціалізованої вченої ради та Ради молодих вчених Інституту, затвердили випуск чергового номеру електронного наукового фахового видання та розглянули питання спільної діяльності з провідними вищими закладами освіти.

27 Грудня 2017


Засідання Вченої ради інституту

30 листопада 2017 року в Інституті відбулись вибори заступників директора та вченого секретаря. Членами Вченої ради інституту обговорювалися питання виконання дослідження «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності вчителів в умовах хмаро орієнтованого навчального середовища», організаційної роботи відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту, результати дослідно-експериментальних робіт Всеукраїнського та регіонального рівня та інші питання.

30 Листопада 2017


25 років Національній академії педагогічних наук України

17 листопада відбулися загальні збори Національної академії педагогічних наук України, присвячені 25-й річниці НАПН України. Учасники зборів заслухали і обговорили доповідь президента НАПН України Василя Кременя «25 років діяльності Національної академії педагогічних наук України: здобутки і перспективи».

17 Листопада 2017


Інавгурація видатного вченого

20 жовтня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене 70-річчю заснування закладу, на якому президентові Національної академії педагогічних наук України, академіку Національної академії наук України, доктору філософських наук, професору Кременю Василю Григоровичу було вручено диплом Почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

20 Жовтня 2017


ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

15 червня на засіданні Президії НАПН України було розглянуто питання про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та перспективи його розвитку. Наукова робота інституту спрямована на розвиток ІКТ-орієнтовної платформи вітчизняної освіти, інформаційного суспільства, а також створення, впровадження і використання комп’ютеризованих засобів навчання та розвиток сучасного навчального середовища. У своїй доповіді директор Інституту, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України, Валерій Юхимович Биков представив численні здобутки колективу науковців. Зокрема відзначив широкий науковий і суспільний резонанс, що отримали напрацювання Інституту з питань використання хмарних технологій в загальній середній освіті та акцентував увагу на експериментальній роботі установи.

15 Червня 2017


Новини 21 — 30 з 49
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога»

25.04.2024 р. відбудеться майстер-клас «Штучний інтелект – поповнення скриньки цифрових інструментів сучасного педагога». Організатори майстер-класу – співробітниці ІЦО НАПН України: Марія Шишкіна, Майя Мар’єнко, Валентина Коваленко. Запрошуємо до участі


Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції"

Запрошуємо взяти участь у роботі IІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», яка відбудеться 26 квітня 2024 року в Донецькому державному університеті внутрішніх справ, м. Кропивницький в онлайн форматі.

Місія конференції: обговорення актуальних питань впровадження STEAM-технологій в освітній процес закладів освіти різного рівня та профілю.

Прийом матеріалів конференції до 10.04.2024 р.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.