Новини

Відбувся захист кандидатської дисертації Попель Майї Володимирівни

10 травня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Попель Майї Володимирівни на тему «Хмарний сервіс SageMathCloud як засіб формування професійних компетентностей вчителя математики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

10 Травня 2017


Вітаємо Коневщинську Ольгу Еммануїлівну!

Вітаємо Коневщинську Ольгу Еммануїлівну - вченого секретаря Інституту з нагородженням медаллю НАПН України "Ушинський К.Д." за особистий внесок у розвиток української освіти, розроблення теоретичних та технологічних засад використання комп`ютерних та мультимедійних технологій в загальноосвітніх навчальних закладах та з нагоди ювілею.

29 Квітня 2017


Відбувся захист кандидатської дисертації Ястребова Миколи Миколайовича

28 квітня 2017 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Ястребова Миколи Миколайовича на тему «Використання веб-орієнтованих технологій у здоров’язбережувальному навчанні учнів початкових класів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

28 Квітня 2017


Відбувся захист докторської дисертації Тимчук Лариси Іванівни

28 квітня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист докторської дисертації Тимчук Лариси Іванівни на тему «Теоретико-методичні засади проектування цифрових наративів у навчанні майбутніх магістрів освіти» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

28 Квітня 2017


Нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі на кращу наукову роботу у номінації "кращий посібник"

27 квітня 2017 року відбулось нагородження переможців у щорічному академічному конкурсі на кращу наукову роботу у номінації "кращий посібник", серія навчально-методичний посібник: "Математичне моделювання в процесі навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" (автор - Грибюк О.О.).
А також у номінації "кращий підручник або навчальний комплект для учннів, студентів", серія науково-методичних робіт: навчальний посібник "Організація навчання матиматичних дисциплін у SageMathCloud" (автор - М.В. Попель), методичні рекомендації "Хморні сервіси і технології у науковій і педагогічній діяльності" (автори: Ю.Г. Носенко, М.В. Попель, М.П. Шишкіна).

27 Квітня 2017


Відбувся захист кандидатської дисертації Мельник Оксани Миколаївни

27 квітня 2017 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Мельник Оксани Миколаївни на тему «Проектування електронних освітніх ресурсів з математики для учнів початкової школи» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

27 Квітня 2017


Відбувся захист докторської дисертації Колос Катерини Ростиславівни

27 квітня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист докторської дисертації Колос Катерини Ростиславівни на тему «Теоретико-методичні засади проектування і використання комп'ютерно орієнтованого навчального середовища закладу післядипломної педагогічної освіти» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

27 Квітня 2017


Захист кандидатської дисертації Вдовичин Тетяни Ярославівни

17 січня 2017 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист кандидатської дисертації Вдовичин Тетяни Ярославівни на тему «Використання мережних технологій відкритих систем у навчанні майбутніх бакалаврів інформатики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


17 Січня 2017


Захист кандидатської дисертації  Мерзликіна Олександра Володимировича

17 січня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист кандидатської дисертації Мерзликіна Олександра Володимировича на тему «Хмарні технології як засіб формування дослідницьких компетентностей старшокласників у процесі профільного навчання фізики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


17 Січня 2017


Звітна Вчена рада Інституту

26 грудня 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася звітна Вчена рада Інституту.

26 Грудня 2016


Новини 31 — 40 з 48
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.