Новини

Міністерством науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів Міністерством науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів
На веб сайті Міністерства науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів, у яких можуть публікуватися польські вчені. До переліку включені два Українських журнали: Information Technologies and Learning Tools (засновник: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України) ISSN 2076-8184 з педагогіки та Advanced education (засновник: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”) ISSN 2409-3351, 2410-8286 з архітектури та урбаністики й педагогіки)
6 Липня 2020


ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ» ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

16 червня 2020 року на базі Національного авіаційного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», співорганізатором якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Проведення конференції відбувалася в он-лайн режимі на платформі Zoom. На пленарному засіданні конференції взяли участь кандидат педагогічних наук, докторант, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Наталія Сороко і доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, в. о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова.

16 Червня 2020


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ» МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

10 червня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку. Організаторами заходу були Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти згідно спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У конференції брали участь понад 230 учасників зі всіх областей України та м. Києва, Республіки Білорусь.

10 Червня 2020


VІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»” VІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»”

9 червня 2020 року в Навчально-науковому інституті інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні проблеми в системі освіти: «загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»”. На адресу Інституту надійшла Подяка.

9 Червня 2020


ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ У НАУКОВИХ ПРАЦЯХ ІНСТИТУТУ ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ У НАУКОВИХ ПРАЦЯХ ІНСТИТУТУ

Вийшли з друку наукові праці ІІТЗН НАПН України: колективна монографія «Цифрова трансформація відкритих освітніх середовищ», збірник наукових праць «Цифрова трансформація освіти і науки: теорія і практика», словник «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Видання адресовані науково-педагогічним і педагогічним працівникам, учителям, керівникам закладів освіти, аспірантам, докторантам, широкому колу осіб, хто цікавиться процесами цифрової трансформації освіти та педагогічної науки України.

2 Червня 2020


VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів» VІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів»

28 травня відбулось урочисте відкриття VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа академіка І.А. Зязюна у працях його соратників та учнів», що ініційована й щорічно проводиться кафедрою педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Співорганізатором цієї наукової події цьогоріч став Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 5 країн світу, 212 доповідей – статистика конференції. Учасників конференції привітав і виступив з доповіддю Валерій Юхимович Биков, директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України.

28 Травня 2020


Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні

ІІТЗН НАПН України взяв участь у Національній інформаційній агенції «Укрінформ» відбувся Міжнародний [не] Форум цифрової трансформації шкільної освіти в Україні. Під час форуму було розглянуто дві проблеми: відсутність стратегії цифрової трансформації освіти в Україні та виклики для дітей, батьків, вчителів. До слова була запрошена Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук, яка виступила з доповіддю «Концепція цифровізації загальної середньої освіти».

28 Травня 2020


IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020 IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020
28 травня відбулася IV Міжнародна інтернет-конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2020. Глобалізований простір інновацій», організована відділом порівняльної педагогіки Інституту педагогіки НАПН України разом з Інститутом інформаційних технологій і засобів нвчання та науковими установами та закладами вищої освіти України, Білорусії та Мексики. Співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України взяли участь в організації та проведенні заходу, до якого долучилися більше 160 учасників. Основними напрямами роботи конференції стали освітні реформи та інновації у глобалізованому світі; світові стратегії цифровізації освіти; освітня політика в рамках європеїзації та глобалізації; актуальні проблеми професійної освіти та освіти дорослих у компаративній перспективі; міжнародний досвід підтримки обдарованості та інклюзивної освіти та ін.
28 Травня 2020


Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

27 травня відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти. У заході взяли участь понад 110 осіб, зокрема провідні фахівці державних установ системи освіти, директори закладів позашкільної освіти, завідувачі відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, директори опорних шкіл.

Литвинова Світлана Григорівна, в.о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доктор педагогічних наук виступила з доповіддю «Дистанційна форма навчання як альтернатива реалізації освітнього процесу під час карантинів». 

27 Травня 2020


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища» Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

22-23 травня 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища». Співорганізатором заходу виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

23 Травня 2020



Новини 241 — 250 з 618
Початок | Поперед. | 23 24 25 26 27 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.