Новини

Випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 3 (101) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging SourcesCitation Index (ESCI).


30 Червня 2024


Випуск № 2 (100) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 2 (100) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging SourcesCitation Index (ESCI), JIF = 0,8 (2022), JCI = 0,45 (2022); процентиль (квартиль) 34% (Q3) в категорії Education & Educational Research.

30 Квітня 2024


Членство у CoARA Інституту цифровізації освіти НАПН України

Інститут цифровізації освіти НАПН України став членом Коаліції просування оцінювання наукових досліджень (Coalition for Advancing Research Assessment - CoARA). Інститутом цифровізації освіти НАПН України підписано Угоду про реформування оцінювання наукових досліджень, а також отримано членство CoARA, що підтверджено Наглядовою радою CoARA. З 2023 року Коаліцією започатковано проєкт CoARA Boost, спрямований на сприяння глобальному розширенню наукової спільноти з метою подальншої співпраці, обміну знаннями та навчання. Місія CoARA National Chapter Ukraine полягає в тому, щоб сприяти зростанню економіки України, орієнтованої на знання, для післявоєнного відновлення шляхом реформування системи досліджень і вищої освіти країни шляхом просування оцінки досліджень на основі принципів CoARA та надання пріоритету відкритій науці. Станом на березень 2024 року до Коаліції приєдналася 621 організація.

6 Березня 2024


Випуск № 1 (99) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 1 (99) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), У 2023 році журнал отримав імпакт-фактор JIF = 0,8 (2022), має індикатор цитування JCI = 0,45 (2022) в категорії Education & Educational Research.

1 Березня 2024


Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти

25-26 січня 2024 року в місті Терамо (Італія) відбулася установча зустріч учасників проєкту "Сталість та спроможність інтернаціоналізації з метою модернізації вищої освіти для дебютантів з країн Східного партнерства" (SIN-NEC-101129029), що виконуватиметься протягом 2024-2026 рр. в рамках проєктів ERASMUS+ за напрямом CBHE. Участь у заході взяли співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України: Світлана Литвинова та Марія Шишкіна, які презентували досягнення інституту та візію реалізації проєкту в аспекті цифрової трансформації освіти.


30 Січня 2024


Випуск № 6 (98) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання»

Пропонуємо Вашій увазі випуск № 6 (98) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), У 2023 році журнал отримав імпакт-фактор JIF = 0,8 (2022), має індикатор цитування JCI = 0,45 (2022) в категорії Education & Educational Research.

29 Грудня 2023


Рейтинг Ukrainian National H-index Ranking

Інститут цифровізації освіти НАПН України за результатами рейтингу Ukrainian National H-index Ranking (IV квартал) увійшов до групи наукових установ і колективів, що мають високий науковий потенціал. National H-index Ranking – незалежний міжнародний рейтинг, направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах світу. Ключовим показником рейтингу виступає індексу Гірша, також враховуються відомості наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar.

17 Грудня 2023


Підвищення кваліфікації "Основи етичного хакінгу"

1 грудня 2023 року співробітники та здобувачі Інституту цифровізації освіти НАПН України розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації "Ethical Hacking Essentials (EHE)" ("Основи етичного хакінгу") від EC-Council, що готує до кар’єри в галузі кібербезпеки. Навчання стало можливим завдяки створенню академії EC-Council на базі Інституту.

11 Грудня 2023


Екватор онлайн школи "Цифрові технології в наукових дослідженнях"

Три тижні поспіль учасники І онлайн школи підвищують рівень власної цифрової компетентності, опановують цифрові технології і сервіси для виконання наукової і науково-організаційної діяльності. Школа ініційована Радою молодих вчених НАПН України та організована у співпраці з Офісом підтримки вченого, Інститутом цифровізації освіти НАПН України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (укрінтеі) та Освітнім хабом «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».

Програма І онлайн школи складається з 2 модулів і передбачає 60 годин (2 кредити ЄКТС). Передбачено лекційні та тренінгові заняття, а також виконання практичних вправ та завдань. Тривалість І онлайн школи: 01.11.23-13.12.23 р.


30 Листопада 2023


Імерсивні технології в освіті

Опубліковано збірник матеріалів за результатами проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Імерсивні технології в освіті». DOI 10.33407/lib.NAES.737753


20 Листопада 2023


Новини 1 — 10 з 160
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.