Новини

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи" Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"
28 лютого 2018 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи". Організатори: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Інститут модернізації змісту освіти МОН України.
28 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
26.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Антонюка Д.С. і Борисенка Д.В.
26 Лютого 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
12.02.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт, підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Коваленко В.В. і Сухіх А.С.
12 Лютого 2018


Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті» Міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»
02 лютого 2018 р. у місті Кривий Ріг відбувся Міжнародний науковий семінар "Доповнена реальність в освіті", організований спільною науково-дослідною лабораторією “Хмарні технології в освіті” Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Криворізького національного університету.
2 Лютого 2018


Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича! Вітаємо Бикова Валерія Юхимовича!
Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиросердно вітає з Днем народження директора Інституту Бикова Валерія Юхимовича! 
Глибоко відданий справі далекоглядний науковець, людина прогресивних поглядів із сучасним баченням світу, жагою до всього нового, професіонал, мудрий і компетентний керівник, людина широкої душі – Валерій Юхимович заслужив любов і повагу колег. 
Від усього серця зичимо Вам бадьорості духу й невичерпних сил для подальшої плідної праці, для реалізації творчих задумів у галузі вітчизняної освіти і науки, плекання молодих науковців та розвитку наукового потенціалу України! Міцного Вам здоров'я, оптимізму й життєрадісного настрою, щасливого довголіття, родинної злагоди та добробуту, натхнення, успіхів та творчих злетів , миру і благополуччя в родині!
З глибокою повагою,
колектив ІІТЗН НАПН України.
1 Лютого 2018


КУЛЬТУРА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ У ЗМІСТІ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ВИРОБНИКИ ПІДТРИМАЛИ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ КУЛЬТУРА ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ У ЗМІСТІ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ВИРОБНИКИ ПІДТРИМАЛИ ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ
23 січня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань формування культури здорового харчування учнів нової української школи. В обговоренні цього важливого питання взяли участь вчителі, керівники шкіл, батьки, експерти та представники відомих компаній – виробники молочних продуктів: «Данон», «PepsiCo», «Лакталіс», «Пат Бель Шостка», які безпосередньо вже 7 років підтримують ініціативи щодо підвищення обізнаності учнів, батьків та вчителів з питань раціонального харчування, свідомого споживання та здорового способу життя через впровадження проекту «Три молочні продукти на день», який підтримано Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Інститутом модернізації змісту освіти в рамках ініціативи Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
23 Січня 2018


З Новим Роком та Різдвом Христовим! З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні освітяне, колеги, друзі! Щиро вітаємо вас із новорічними і різдвяними святами!
Хай цей рік подарує вам багато радості, миру, достатку, благодаті та здоров'я. Творчих здобутків та професійного зростання. Хай ваші серця будуть сповнені любові та надії на краще і новий рік принесе добро і процвітання.
Миру нашій країні і кожній домівці!
1 Січня 2018


Вчена рада Інституту Вчена рада Інституту
27 грудня 2017 р. В Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося засідання Вченої ради. Наукові керівники тем та відповідальні виконавці звітували про виконання науково-дослідних робіт, про роботу аспірантури, докторантури, спеціалізованої вченої ради та Ради молодих вчених Інституту, затвердили випуск чергового номеру електронного наукового фахового видання та розглянули питання спільної діяльності з провідними вищими закладами освіти.
27 Грудня 2017


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
21.12.2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося 5 засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Козіброда С.В. та Волошиної Т.В.
21 Грудня 2017


V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2017» V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2017»
14 грудня 2017 р. у місті Києві була проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Наукова молодь-2017» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, організаторами конференції були Ради молодих вчених підвідомчих установ НАПН України і закладів освіти.
14 Грудня 2017



Новини 381 — 390 з 618
Початок | Поперед. | 37 38 39 40 41 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.