Новини

Семінар-тренінг «Відкриті електронні системи інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт-фактор, індекс Гірша)»

19 вересня 2019 р. дослідниками Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету було проведено семінар-тренінг «Відкриті електронні системи інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт-фактор, індекс Гірша)». 


19 Вересня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

12 вересня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося четверте засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України.


12 Вересня 2019



Підготовлено Збірник матеріалів методологічного семінару НАПН України «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку», що відбувся 4 квітня 2019 року в НАПН України.

17 Липня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

19 червня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося третє засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях», який організували та провели члени Ради молодих вчених ІІТЗН НАПН України та Ради молодих вчених НАПН України. 

19 Червня 2019


Семінар для редакторів наукових журналів

23 травня 2019 р. на базі Державної науково-технічної бібліотеки України відбувся семінар «Comprehensive Approach to Open Access». Науковці нашого інституту, співробітники електронного фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» О. Пінчук (заступник головного редактора) та І. Малицька (виконавчий редактор) взяли участь у заході.

23 Травня 2019


Семінар-практикум «Хмарні сервіси для наукової освіти у навчанні математики»

16 травня 2019 року у м. Рівне відбувся семінар-тренінг «Хмарні сервіси для наукової освіти у навчанні математики» з ініціативи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках проведення семінару-тренінгу для методистів районних, міських методичних кабінетів, працівників методичних служб ОТГ, які відповідають за стан навчання математики, з теми «Цифрові відкриті системи розвитку інформаційно-цифрової компетентності вчителя математики».

16 Травня 2019


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

17 квітня 2019 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання було проведено друге засідання Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях».

17 Квітня 2019


Cемінар «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку»

4 квітня 2019 року відбувся Методологічний семінар «Інформаційно-цифровий освітній простір України: трансформаційні процеси і перспективи розвитку». Організатори семінару: Національна академія педагогічних наук України, Відділення загальної середньої освіти, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


4 Квітня 2019


2-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

22 березня 2019 року відбувся 2-гий міжнародний семінар «Доповнена реальність в освіті»


22 Березня 2019


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи"

12 березня 2019 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи" для вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи ППО, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників. 


12 Березня 2019


Новини 51 — 60 з 160
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» - 2024

Вельмишановні колеги, запрошуємо до участі в міжнародній конференції, яка відбудеться у змішаному форматі 30 квітня 2024 року.

Наша мета: розвиток теоретичних засад і обмін практичним досвідом застосування імерсивних технологій у навчальному процесі закладів освіти різного рівня.


ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.