Новини

Міжнародний семінар «Вступ до обчислювального мислення»

22.01.2019 р. співробітники та аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у міжнародному семінарі «Вступ до обчислювального мислення» за участю Джозефа Куша, професора Університету Дюкейн(м. Пітсбург, штат Пенсильванія, США). У ролі організаторів заходу виступилиНаціональна академія педагогічних наук України та Офіс Програми Фулбрайта в Україні.

22 Січня 2019


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

11.12.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі були представлені та обговоренні результати дисертаційної роботи підготовленої молодим вченим на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук – Хрипун В.О. зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

11 Грудня 2018


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»

06 грудня 2018 року було проведено засідання № 2 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в приміщенні Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були присутні понад 30 осіб – представники Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Житомирського національного універсиету імені Івана Франка, Інститут професійно-технічної освіти НАПН Укоаїни, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Національної академії наук України.

6 Грудня 2018


Семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників»

27 листопада 2018 р. відбувся семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних і науково-педагогічних працівників», організований співробітниками Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Семінар-тренінг проведено на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

27 Листопада 2018


Уроки культури здорового харчування школярів на Миколаївщині

23 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар «Молоко та молочні продукти». В рамках ініціативи Українського клубу аграрного бізнесу, освітньої програми «Три молочних продукти на день» компанії-виробники «Лакталіс Україна», «Пепсіко-Україна», «Данон-Україна» підтримали проведення заходу. Близько 40 учасників, вчителів-практиків з Миколаївської області зібрались завдяки співпраці Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. На семінарі були представлені навчально-методичні матеріали на допомогу вчителям з питань здорового харчування «Молоко та молочні продукти». Педагоги ознайомились з електронними освітніми ресурсами, що можна використовувати для формування культури здорового харчування та підприємливості школярів.


23 Листопада 2018


Міжнародний семінар з розвитку ключових компетентностей учнів для майстер-тренерів "Нової української школи"

18 жовтня співробітники інституту Овчарук О.В., Гриценчук О.О. взяли участь у проведенні майстер-класу в рамках міжнародного семінару для методистів-тренерів нової української школи «Компетентнісний потенціал НУШ: ступені свободи та механізми реалізації». 

18 Жовтня 2018


Cемінар «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти»

17 жовтня 2018 року відбувся семінарі «Культура здорового харчування у змісті шкільної освіти». Співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання разом з колегами з Інституту модернізації змісту освіти МОН України та вчителями з київських шкіл взяли участь у заході, який проходив в рамках освітньої програми «3 молочні продукти на день».

17 Жовтня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.10.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт молодих вчених підготовлених на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Вакалюк Т.А. та Головні О.С.


9 Жовтня 2018


Всеукраїнський науково-методичний семінар

17 вересня 2018 р. у приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Тематика засідання: «Цифрові відкриті системи для розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників». Організаторами семінару були: НАПН України, Відділення загальної середньої освіти НАПН України, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рада молодих вчених ІІТЗН НАПН України.


18 Вересня 2018


Семінар EU4Digital: мережа eSkills

11-12 червня у м. Рига, Латвійська Республіка, відбулася робоча зустріч учасників мережі eSkills (Платформа 2: "Економічна інтеграція та конвергенція з політикою ЄС", Панель по гармонізації цифрових ринків), що працює в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». Україну представляли заступник директора Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Ольга Пінчук, провідний науковий співробітник Світлана Литвинова, а також науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник.

12 Червня 2018


Новини 61 — 70 з 160
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад наукових установ НАПН України, затвердженого постановою НАПН України від 27 січня 2022 року № 1-2/1-12, Інститутом цифровізації освіти НАПН України 01 квітня 2024 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних наукових посад.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.