Новини

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ЯК СТВОРИТИ ОСВІТНЄ STEM-СЕРЕДОВИЩЕ, ЯКЕ ПРАЦЮЄ»

14 травня 2020 року за сприяння Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України та Державного космічного агентства України відбувся науково-практичний вебінар для керівників обласних та міських департаментів освіти «Як створити освітнє STEM-середовище, яке працює», присвячений реалізації концепції STEM-освіти на практиці у закладах загальної середньої освіти. У семінарі з доповіддю взяв участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Валерій Юхимович Биков.


14 Травня 2020


3-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті

13 травня 2020 року відбувся 3-й міжнародний семінар Доповнена реальність в освіті організований Криворізьким національним університетом спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання.

13 Травня 2020


Збірник матеріалів Всеукраїнського науково-практичного семінару «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2020»

Шановні освітяни, опубліковано збірник матеріалів Всеукраїнського науково-практичного семінару «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2020» (Моделювання цифрового навчального середовища закладу загальної середньої освіти), що проведено Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. 

14 Квітня 2020


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ: 2020»

5 березня 2020 р. відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Цифрова компетентність сучасного вчителя нової української школи: 2020» (Моделювання цифрового навчального середовища закладу загальної середньої освіти) для вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи післядипломної педагогічної освіти, аспірантів, науковців та науково-педагогічних працівників.

5 Березня 2020


ОБ’ЄКТИ ДОПОВНЕНОЇ РЕАЛЬНОСТІ, ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ ОСВІТНІЙ КОНТЕНТ

28 лютого у місті Києві в "Учительській кав'ярні" в рамках виконання наукового дослідження «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентності учнів з природничо-математичних предметів» відбувся науково-практичний семінар зі створення і використання об’єктів доповненої реальності, як інноваційного освітнього контенту.

28 Лютого 2020


Комп’ютерне моделювання в освітньому процесі: природничо-математична освіта-2020

10 січня 2020 року співробітниками відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено науково-методологічний семінар-практикум «Система комп’ютерного моделювання пізнавальних завдань для формування компетентностей учнів з природничо-математичних предметів». У ньому взяли участь 50 вчителів фізики, хімії, біології й математики закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти з різних областей України.


10 Січня 2020


НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

12 грудня 2019 р. в Хмельницькому відбувся науково-практичний захід для вчителів початкової школи. Учителів зібрала спільна мета: зробити навчання початківців більш ефективним і цікавим. Науково-практичний семінар – один з низки заходів у рамках дослідно-експериментальної роботи «Технологія навчання учнів початкової школи (Smart Kids)», науковим керівником якої є Світлана Литвинова, д. пед. н., завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

12 Грудня 2019


Семінар-тренінг «Розвиток компетентності педагогічних працівників з використання відкритих електронних освітніх ресурсів для формування соціальної компетентності молодших школярів»

23 жовтня 2019 року співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України в рамках ХІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» провели семінар-тренінг «Розвиток компетентності педагогічних працівників з використання відкритих електронних освітніх ресурсів для формування соціальної компетентності молодших школярів». У семінарі взяли участь вихователі, вчителі початкових класів та методисти.


23 Жовтня 2019


Семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників (персональні профілі дослідників)»

16 жовтня 2019 р. співробітниками відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем (Яцишин А.В. та Новицькою Т.Л.) Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету було проведено семінар-тренінг «Цифрові відкриті системи у розвитку інформаційно-дослідницької компетентності наукових і науково-педагогічних працівників (персональні профілі дослідників)». У семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та магістранти.


16 Жовтня 2019


Науково-методичний семінар учасників Всеукраїнського експерименту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)»

20 вересня в офісі компанії Майкрософт Україна відбувся всеукраїнський науково-методичний семінар «Особливості реалізації «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» у 2019-2021 н.р.», в якому взяли участь понад 80 учителів учасників інноваційного проекту. Керівник проекту д. пед. н. заввідділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова присвятила свій виступ проблемі ефективності використання електронних освітніх ресурсів у початковій школі.


20 Вересня 2019


Новини 31 — 40 з 150
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

Запрошуємо 20 жовтня 2023 року до участі у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Місія форуму: обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; популяризація наукової діяльності серед молоді.


ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми»

3-4 жовтня відбудеться ХVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців:  методологія, теорія, досвід, проблеми», що проходитиме у Вінницькому  державному  педагогічному  університеті імені Михайла Коцюбинського. Інститут цифровізації освіти НАПН України є співорганізатором заходу. Основними напрямами роботи є: методологічні проблеми впровадження цифрових технологій та інноваційних методик навчання, інформаційні технології та інноваційні методики навчання в освіті дорослих. 


Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проєкту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії в Інституті цифровізації освіти НАПН України з метою її вдосконалення.