Новини

Всеукраїнський проект "Технологія навчання учнів початкової школи Розумники"

Старт нового Всеукраїнського проекту Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України "Технологія навчання учнів початкової школи Розумники" відбувся в м. Скадовськ! До Літньої школи було відібрано 45 вчителів початкових класів Київської, Чернівецької, Одеської, Волинської, Донецької та інших областей нашої країни.

10 Липня 2017


Друга Міжнародна Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

 1-5 липня 2017 року відбулася Друга Міжнародна Літня школа «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.


5 Липня 2017


Вітаємо Кременя Василя Григоровича!

25 червня виповнилося 70 років від дня народження Кременя Василя Григоровича – видатного українського вченого у галузі соціальної філософії, філософії освіти, педагогіки, політології, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії наук України, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, члена ряду наукових товариств, почесного доктора багатьох університетів, президента Товариства «Знання» України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки. 


25 Червня 2017


Третя літня школа

19-23 червня 2017 року відбувся яскравий захід трирічного Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" – Третя літня школа (наук. керівник доктор педагогічних наук, завідувач відділу відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Світлана Литвинова). Організатором навчання виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за підтримки компанії Microsoft та Інституту модернізації змісту освіти. 22-23 червня за результатами виконання творчих індивідуальних та колективних робіт, комп’ютерного тестування та презентацій відбулася сертифікація 75 вчителів-хмарників.

23 Червня 2017


І міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті європейської інтеграції і глобалізації»

15-16 червня в Інституті педагогіки НАПН України пройшла І міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті європейської інтеграції і глобалізації», присвяченої 25-річчю Національної академії педагогічних наук України. У заході взяли участь співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

16 Червня 2017


ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

15 червня на засіданні Президії НАПН України було розглянуто питання про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та перспективи його розвитку. Наукова робота інституту спрямована на розвиток ІКТ-орієнтовної платформи вітчизняної освіти, інформаційного суспільства, а також створення, впровадження і використання комп’ютеризованих засобів навчання та розвиток сучасного навчального середовища. У своїй доповіді директор Інституту, доктор технічних наук, професор, академік НАПН України, Валерій Юхимович Биков представив численні здобутки колективу науковців. Зокрема відзначив широкий науковий і суспільний резонанс, що отримали напрацювання Інституту з питань використання хмарних технологій в загальній середній освіті та акцентував увагу на експериментальній роботі установи.

15 Червня 2017


Ювілейний Дитячий Форум у Львові

01-04 червня 2017 р. Відбувся Дитячий форум у Львові у форматі великої просторової гри-квесту «Космовізія: супергерої та книжкова туманність», де кожен учасник, від самого маленького до великого, мав можливість поринути у незвичайний світ дитинства та науки.

Другий рік поспіль Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив програмним партнером Форуму. Свято науки та дитинства має на меті популяризацію освіти та науки серед школярів, заохочення до здобуття нових знань і вибору наукової кар’єри у майбутньому.


4 Червня 2017


MoodleMootUkraine 2017

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2017. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка пройшла 26-27 травня 2017 р. на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 

28 Травня 2017


Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ»

25-26 травня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ», присвячена 95-річчю від дня народження доктора технічних наук, професора Дущенка Віктора Павловича.

26 Травня 2017


Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації

В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, і водночас створює відповідні умови для отримання якісної освіти такими дітьми. Інклюзія навчає співіснувати з відмінностями.
24 Травня 2017


Новини 421 — 430 з 625
Початок | Поперед. | 41 42 43 44 45 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.