Новини


5 квітня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось відкрите громадське обговорення проекту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів» за участі представників міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, педагогічних працівників, науковців, виробників навчального обладнання, представників громадських організацій. 

В обговоренні взяли участь директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України В.Ю. Биков, провідний науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту О.М. Соколюк. 


5 Квітня 2016


Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою  «Хмарні сервіси в освіті» було заслухано на Колегії Міністерства освіти і науки України

На Колегії Міністерства освіти і науки України було заслухано доповідь завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України к.пед.н. Литвинової С.Г «Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті», 2014-2017 н.р.»


4 Квітня 2016


Хай зірки не гаснуть!

1 квітня 2016 року гімназійна родина Летичівського НВК №2 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» Хмельницької області зібралась на традиційному святі обдарованих дітей та їх наставників «Хай зірки не гаснуть!». Віншували зірочок науки, спорту, мистецтва Летичівської гімназії!

1 Квітня 2016


Науковий телеміст

31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».

31 Березня 2016


Ярослав Кохан: Освітні виставки повинні пропонувати сучасні рішення

Нещодавно на базі Київського Палацу дітей та юнацтва проходила Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».
29 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

24 Березня 2016


Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України

На пленарному засіданні звітної наукової конференції Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України були заслухані доповіді: Бикова Валерія Юхимовича, Спіріна Олега Михайловича, Овчарук Оксани Василівни, Шишкіної Марії Павлівни, Стрюка Андрія Миколайовича і Олексюка Василя Петровича.

21 Березня 2016


Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016»

17-19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшла Сьома міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у заході та представив результати науково-дослідних робіт, що ведуться в інституті, розробки наукових колективів до конкурсу виставки, де отримав золоту медаль за розробку відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій «Інформаційний бюлетень - 2015», що є результатом науково-дослідної роботи.

19 Березня 2016



У лютому-березні 2016 р. у межах виконання експериментального дослідження за темою НДР «Методологія формування хмаро орієнтованого навчально-наукового середовища педагогічного навчального закладу» було проведено низку тренінгів, присвячених використанню SageMathCloud в управлінні навчанням, оцінюванні, підтримуванні спільної роботи в групах, навчанні спеціальних математичних дисциплін. До участі в тренінгах долучились аспіранти, докторанти, наукові і науково-педагогічні працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також вищих навчальних закладів з різних областей України.

17 Березня 2016


Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»

17 березня 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк.
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

17 Березня 2016


Новини 561 — 570 з 622
Початок | Поперед. | 55 56 57 58 59 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.