Новини

Круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи

12 березня 2016 року на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений круглий стіл учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


12 Березня 2016


Cемінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі"

11 березня 2016 року на базі комунального закладу "Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради" за підтримки управління освіти Луцької міської ради та міського методичного кабінету був проведений семінар учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою "Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі" під керівництвом Гриб'юк Олени Олександрівни, керівника експерименту, кандидата педагогічних наук, провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


11 Березня 2016


Науково-практичний семінар на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

10 березня 2016 року на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки керівником експерименту, кандидатом педагогічних наук, провідним науковим співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Гриб'юк Оленою Олександрівною в рамкахнауково-практичного семінару було представлено новий дослідницький проект всеукраїнського рівня на тему: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», що започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


10 Березня 2016



Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України по завершенню процедури реєстрації увійшли до рейтингів Webometrics та зайняли такі позиції: Електронна бібліотека НАПН - 8 місце в Україні серед усіх електронних бібліотек наукових установ та ВНЗ; Сайт ІІТЗН НАПН України - 37 місце в Україні серед сайтів наукових установ/дослідницьких центрів

3 Березня 2016


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців.

18 лютого 2016 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців. На семінарі були присутні аспіранти, докторанти, наукові співробітники Інституту та гості семінару.

18 Лютого 2016


15 Лютого 2016


Всеукраїнський форум “Цифрове перетворення освіти”

9 лютого 2016 року відбувся Всеукраїнський форум “Цифрове перетворення освіти”, організований у партнерстві Google Ukraine, спільнотою Google Educator Group (GEG) Ukraine «Навчаємося з Google », Інститутом модернізації змісту освіти МОН України. Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України Олена Гриб’юк, Ніна Дементієвська та Юрій Богачков поділились власним педагогічним та науковим досвідом з однодумцями й колегами.

9 Лютого 2016



08.02.2016. Відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Перед учасниками семінару виступила науковий співробітник відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Іванюк І.В. з доповіддю «Розвиток компютерно орієнтованого навчального середовища в умовах полікультурної освіти учнів в країнах Європи та США».

8 Лютого 2016


Семінар-тренінг з використання сервісів Office 365

3-5 лютого 2016 року у м.Городище, Черкаської області відбувся семінар-тренінг з використання сервісів Office 365. Тренінг провели: к.пед.н. Литвинова С.Г., керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», зав. відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України і Стромило І.М., вчитель-експерт ЗОШ № 35 м.Вінниці.

5 Лютого 2016


Тренінги для вчителів щодо ефективного використання ІКТ

У січні 2016 року науковим співробітником відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Ніною Дементієвською було проведено серію тренінгів для учителів щодо ефективного використання ІКТ в навчальній проектній діяльності (гімназія "Троєщина", м. Київ), формування і оцінювання навичок критичного оцінювання ресурсів Інтернету та безпечного і відповідального використання Інтернету та соціальних мереж (ЗОШ №1, м. Київ).

31 Січня 2016


Новини 571 — 580 з 622
Початок | Поперед. | 56 57 58 59 60 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.