Новини

Підсумкове онлайн-засідання Всеукраїнської науково-практичної конференції

19 жовтня 2016 року відбулося підсумкове пленарне онлайн-засідання Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України О.М.Спірін, М.В.Попель.


19 Жовтня 2016


IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки»

18 жовтня 2016 року в Національному Центрі Ядерних Досліджень відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційно-комунікаційні технології в контексті протидії загрозам безпеки», присвячена проблематиці кібербезпеки та протидії загрозам безпеки в різних сферах суспільного життя з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.


18 Жовтня 2016


Міжнародна науково-практична конференція "Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи"

Завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України Іванова С.М. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Бібліотеки вищих навчальних закладів: досвід та перспективи», що відбулася 11-13 жовтня 2016 р. у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченкам, Київ,


13 Жовтня 2016


V Міжнародна науково практична конференція «Математика. Інформаційні технології. Освіта» (МІТО-2016)

відбулася 5-7 червня 2016 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету «Львівська політехніка», Міністерства освіти і науки України.
7 Червня 2016


Цифрове видавництво вищого навчального закладу

Тепер на виданні навчальних матеріалів економлять не тільки університети, які замовляють послуги у видавництвах, а й ті, що мають власні друкарські верстати. Адже за останній рік стрімко піднялась вартість обладнання та його обслуговування. Ріст цін на папір (більше 70 грн. за пачку офісного, більше 1 тис. доларів за тонну офсетного) та витратні матеріали змушують зменшувати тиражі навчальної літератури до кількох примірників. Якщо в окремих випадках деякі бібліотеки дозволяють робити ксерокопію сторінок, то інші - користуватися книгами лише у читальному залі.
23 Травня 2016


VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016)

19-20 травня 2016 року на базі Фізико-математичного факультету Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулась VII Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2016). Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступав в якості співорганізатора конференції.


20 Травня 2016


Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ `2016»

18-19 травня 2016 року у Науково-методичному центрі інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «МОДЕРНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНО-РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ», у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання є співорганізатором.


19 Травня 2016


MoodleMootUkraine 2016

19 травня 2016 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором ІV Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2016. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка проходила на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 


19 Травня 2016


ХІIІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Техно Проф Інформ (Techno Prof Inform)

Співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у роботі ХІIІ міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми» Техно Проф Інформ (Techno Prof Inform), що проводиться на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

16 Травня 2016


ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016)

12-14 травня 2016 року на базі Черкаського державного технологічного університету відбулась ІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, науці і техніці» (ІТОНТ-2016), у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання є співорганізатором.

14 Травня 2016


Новини 141 — 150 з 168
Початок | Поперед. | 13 14 15 16 17 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.