Новини

ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні інформаційні технології в освіті та науці»

09-10 листопада 2017 року в місті Житомир на базі фізико-математичного факультету Житомирського державного університету ім. Івана Франка відбулася ІI Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Сучасні інформаційні технології в освіті та науці”, присвячена 10-ій річниці функціонування Інтернет-порталу E-OLYMP, одним із організаторів якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

10 Листопада 2017


IV Міжнародна наукова конференція «Цифрова освіта в природничих університетах»

25-27 жовтня 2017 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулася IV Міжнародна конференція, присвячена питанням цифрової освіти у природничих університетах. У пленарному засіданні, вже традиційно, взяли участь учені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Заступник директора інституту Ольга Пінчук, поділилася результатами досліджень щодо застосування ІКТ-інструментів для співпраці та соціальної взаємодії у відкритому освітньому просторі.

27 Жовтня 2017


VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»

26 жовтня завершила роботу VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу», у якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання України є одним із співорганізаторів. Конференція проходила з 25 вересня по 26 жовтня 2017 року згідно Плану заходів МОН України. 
З відеозаписом пленарного засідання можна ознайомитися за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=lGI95Z6VerY

26 Жовтня 2017


ІХ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Працівники відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (Литвинова С.Г., Пінчук О.П., Соколюк О.М., Дементієвська Н.П.) вибороли ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу». На конкурс було подано: інноваційний проект всеукраїнського рівня «Хмарні сервіси в освіті» (звіт), рекомендації для учителів «Безпечне використання мережних ресурсів інформаційно-освітнього середовища навчання учнів», навчальний посібник «Хмарні сервіси в роботі вчителя-предметника». Вітаємо колектив інституту з перемогою!

25 Жовтня 2017


V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи»

18-20 жовтня 2017 року делегація науковців з Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяла участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи», що відбулася в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

20 Жовтня 2017


І міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті європейської інтеграції і глобалізації»

15-16 червня в Інституті педагогіки НАПН України пройшла І міжнародна науково-практична конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта – 2017: освітні трансформації у контексті європейської інтеграції і глобалізації», присвяченої 25-річчю Національної академії педагогічних наук України. У заході взяли участь співробітники відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

16 Червня 2017


MoodleMootUkraine 2017

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2017. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка пройшла 26-27 травня 2017 р. на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 

28 Травня 2017


Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ»

25-26 травня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ», присвячена 95-річчю від дня народження доктора технічних наук, професора Дущенка Віктора Павловича.

26 Травня 2017


ICTERI-2017

15-18 травня 2017 р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2017)).

18 Травня 2017


Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017)

 27-28 квітня 2017 р. відбулась Х Всеукраїнська науково-методична конференція Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті (КМІТО’2017), в якій Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором.


28 Квітня 2017


Новини 121 — 130 з 164
Початок | Поперед. | 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ІНСТИТУТ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ оголошує конкурс на заміщення посад


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.