Новини

Рейтинг Ukrainian National H-index Ranking

Інститут цифровізації освіти НАПН України за результатами рейтингу Ukrainian National H-index Ranking (IV квартал) увійшов до групи наукових установ і колективів, що мають високий науковий потенціал. National H-index Ranking – незалежний міжнародний рейтинг, направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах світу. Ключовим показником рейтингу виступає індексу Гірша, також враховуються відомості наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar.

17 Грудня 2023


Підвищення кваліфікації "Основи етичного хакінгу"

1 грудня 2023 року співробітники та здобувачі Інституту цифровізації освіти НАПН України розпочали навчання за програмою підвищення кваліфікації "Ethical Hacking Essentials (EHE)" ("Основи етичного хакінгу") від EC-Council, що готує до кар’єри в галузі кібербезпеки. Навчання стало можливим завдяки створенню академії EC-Council на базі Інституту.

11 Грудня 2023


Екватор онлайн школи "Цифрові технології в наукових дослідженнях"

Три тижні поспіль учасники І онлайн школи підвищують рівень власної цифрової компетентності, опановують цифрові технології і сервіси для виконання наукової і науково-організаційної діяльності. Школа ініційована Радою молодих вчених НАПН України та організована у співпраці з Офісом підтримки вченого, Інститутом цифровізації освіти НАПН України, Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України, ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (укрінтеі) та Освітнім хабом «Центр неперервної освіти / Lifelong Education Centre».

Програма І онлайн школи складається з 2 модулів і передбачає 60 годин (2 кредити ЄКТС). Передбачено лекційні та тренінгові заняття, а також виконання практичних вправ та завдань. Тривалість І онлайн школи: 01.11.23-13.12.23 р.


30 Листопада 2023


Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2023»

21 листопада 2023 р. в онлайн форматі відбулась ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2023». На конференцію зареєструвалося – 175 осіб, до Збірника матеріалів конференції подано понад 100 тез доповідей(статей). До кінця грудня 2023 року заплановано опублікувати Збірник матеріалів конференції з ISBN та DOI. Конференція відбувається щорічно упродовж 11 років у співпраці з радами молодих вчених різних закладів вищої освіти та наукових установ. Ініціатор та координатор конференції Анна Яцишин, провідний науковий співробітник відділу цифрової трансформації НАПН України нашого інституту.


29 Листопада 2023


Імерсивні технології в освіті

Опубліковано збірник матеріалів за результатами проведення ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Імерсивні технології в освіті». DOI 10.33407/lib.NAES.737753


20 Листопада 2023


Цифрові інструменти розвитку інформаційної грамотності та критичного мислення учнів

За результатами вебінару, що пройшов в рамках XV міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» 26 жовтня 2023 року, пропонуємо вашій увазі збірник матеріалів «Цифрові інструменти розвитку інформаційної грамотності та критичного мислення учнів».
У публікації, що розміщена в електронній бібліотеці НАПН України, науковці Інституту цифровізації освіти НАПН України представили результати своїх наукових досліджень.

17 Листопада 2023


Співпраця з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна

15 листопада 2023 року на засіданні Президії НАПН України обговорювали досвід мережевої взаємодії Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та закладів вищої педагогічної освіти України.

Після засідання між ІЦО НАПН України та ІПООД НАПН України був підписаний договір, що закріплює бажання сторін розробляти спільні проєкти на отримання грантів національних та міжнародних програм, проводити відкриті лекції, семінари, майстер-класи для аспірантів, докторантів, здобувачів освіти за запрошенням сторін та ін.


15 Листопада 2023


Співпраця з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка

14 листопада 2023 р. між Інститутом цифровізації освіти НАПН України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка підписано Меморандум про співпрацю. Метою є координація зусиль сторін у сфері освітніх застосувань інформаційно-комунікаційних технологій. Відділ цифрової трансформації НАПН України Інституту та Центр соціального розвитку Університету взяли на себе відповідальність за узгодження різних форматів інноваційної діяльності обох сторін. 


15 Листопада 2023


ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

10 листопада 2023 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступили: кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Інститут соціологічних наук та педагогіки Академії сільського господарства у Варшаві (Республіка Польща).

14 Листопада 2023


Співпраця з Інститутом програмних систем

13 листопада 2023 р. підписано договір про співпрацю з Інститутом програмних систем Національної академії наук України. Реалізація стратегічних планів, закладених у документ, відкриває нові перспективи для розвитку науково-освітніх ініціатив обох установ і для впровадження новітніх технологій.

13 Листопада 2023


Новини 41 — 50 з 622
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.