Новини

Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою  «Хмарні сервіси в освіті» було заслухано на Колегії Міністерства освіти і науки України

На Колегії Міністерства освіти і науки України було заслухано доповідь завідувача відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України к.пед.н. Литвинової С.Г «Про хід реалізації дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Хмарні сервіси в освіті», 2014-2017 н.р.»


4 Квітня 2016


Хай зірки не гаснуть!

1 квітня 2016 року гімназійна родина Летичівського НВК №2 «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – гімназія» Хмельницької області зібралась на традиційному святі обдарованих дітей та їх наставників «Хай зірки не гаснуть!». Віншували зірочок науки, спорту, мистецтва Летичівської гімназії!

1 Квітня 2016


Науковий телеміст

31 березня відбувся «Науковий телеміст», що проводився спільною науково-дослідною лабораторією «Хмарні технології в освіті» Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет» в межах науково-освітнього марафону «ІННОВАТИКА В НАУЦІ ТА ОСВІТІ: СИНЕРГІЯ ІНТЕГРАЦІЇ».

31 Березня 2016


Навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

17 та 24 березня 2016 р. у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського фахівцями Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проведено навчальні тренінги «Використання хмарних сервісів Google у професійній діяльності» для керівників дошкільних навчальних закладів.

24 Березня 2016



Сайт ІІТЗН НАПН України та Електронна бібліотека НАПН України по завершенню процедури реєстрації увійшли до рейтингів Webometrics та зайняли такі позиції: Електронна бібліотека НАПН - 8 місце в Україні серед усіх електронних бібліотек наукових установ та ВНЗ; Сайт ІІТЗН НАПН України - 37 місце в Україні серед сайтів наукових установ/дослідницьких центрів

3 Березня 2016


15 Лютого 2016


Тренінги для вчителів щодо ефективного використання ІКТ

У січні 2016 року науковим співробітником відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України Ніною Дементієвською було проведено серію тренінгів для учителів щодо ефективного використання ІКТ в навчальній проектній діяльності (гімназія "Троєщина", м. Київ), формування і оцінювання навичок критичного оцінювання ресурсів Інтернету та безпечного і відповідального використання Інтернету та соціальних мереж (ЗОШ №1, м. Київ).

31 Січня 2016


Тренінг для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО

28 січня 2016 року відбувся тренінг з ефективного створення презентацій і формування презентаційних навичок для учнів-півфіналістів Всеукраїнського конкурсу ISEF-ТЕХНО, який провела науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища ІІТЗН НАПН України. Тренінг відбувся в ННТУ «КПІ» (м. Київ).

28 Січня 2016


Українські вчителі і науковці у Міжнародному освітному русі EdCamp

23 січня 2016 року в Одесі відбулася чергова регіональна «(не)конференція» Міжнародного освітнього руху EdCamp, до якого у 2015 році долучилася Україна. В рамках заходу лекцію з елементами тренінгу "Формування навичок безпечного і відповідального використання Інтернету" провела наша співробітниця. За допомогою таких заходів результати наших наукових досліджень стають корисними для учителів вже сьогодні. 


23 Січня 2016


Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті

У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», що має науковий супровід в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся «Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті» 


17 Жовтня 2015


Новини 151 — 160 з 160
Початок | Поперед. | 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.