Новини

Онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

27 жовтня 2022 року відбувся ІV Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», співорганізатором якого був Інститут цифровізації освіти України НАПН України.

Пленарне засідання об’єднало більш ніж 150 учасників з всієї України, які зібралися для обговорення основних тенденцій розвитку освітньої галузі у Україні.


28 Жовтня 2022


ICL2022 "Learning in the Age of Digital and Green Transition"

27-30 вересня 2022 р. у Відні відбулася конференція ICL2022 "Learning in the Age of Digital and Green Transition". Співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь в якості доповідачів даної конференції.


7 Жовтня 2022


Друга науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22.09.2022 р. відбулася ІІ науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ». Учасниками конференції стали представники наукових установ і закладів вищої освіти України й Казахстану. У рамках конференції були обговорені актуальні питання щодо теоретико-методологічних та психолого-педагогічних аспектів використання імерсивних технологій в освітньому процесі закладів освіти різного рівня; використання імерсивних технології у STEM/STEAM освіті; здоров'язберігаючого аспекту використання імерсивних технологій в освітньому процесі; підготовки вчителя до використання імерсивних технологій в освітньому процесі; оцінювання якості освітніх матеріалів з AR/VR.


23 Вересня 2022


Серпнева конференція «Учені НАПН України – українським учителям»

25 серпня під егідою Національної академії педагогічних наук України відбулася Серпнева конференція «Учені НАПН України – українським учителям». Відкриваючи захід, до освітян звернулися Шкарлет Сергій Миколайович, Міністр освіти і науки України, Колебошин Сергій Валерійович, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, Кремень Василь Григорович, Президент Національної академії педагогічних наук України, Топузов Олег Михайлович, віцепрезидент НАПН України, директор Інституту педагогіки НАПН України. Науковці Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли активну участь у конференції і виступили з доповідями, висвітлюючи напрацювання у галузі ІКТ.

27 Серпня 2022


Педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні»

18 серпня відбулася Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни - незламні у війні», ініційована Міністерством освіти і науки України. Заступниця директора з наукової роботи Інституту цифровізації освіти НАПН України Литвинова С.Г. виступила з доповіддю «Впровадження результатів наукових Інституту цифровізації освіти НАПН України в освітню практику в умовах воєнного стану».

27 Серпня 2022


ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський Форум

11-12 травня 2022 р. у Любліні (Польща) відбувся ІХ Польсько-Український / Українсько-Польський форум. Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України Валерій Биков відкрив секцію «Наукові, методологічні та освітні виклики, спричинені пандемією» та представив учасникам форуму заходу доповідь «Цифрові інструменти відкритих систем науки та освіти».

19 Травня 2022


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти

10 лютого 2022 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України. В роботі конференції взяли участь 48 осіб. Підчас роботи конференції наукові доповіді та диспути відбувались у двох секціях: «Відкриті науково-освітні системи та компаративістика інформаційно-освітніх інновацій» і «Хмаро орієнтовані системи та технології відкритого навчального середовища».

11 Лютого 2022


Цифрові Гуманітарні Науки 2021 (Digital Humanities Workshop (DHW 2021)

23 листопада 2021 року відбувся семінар «Цифрові гуманітарні науки 2021» (Digital Humanities Workshop, DHW 2021), що проводився на базі Київського Університету імені Бориса Грінченка. Міжнародний науковий захід було присвячено проблемі використання цифрових технологій у гуманітарних дослідженнях. Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у заході та виступили з доповідями. Результати наукових розвідок представили О. Овчарук, С Іванова, І Іванюк, І. Мінтій, О Гриценчук, Л. Лупаренко.


24 Грудня 2021


ІII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами»

3 грудня 2021 р. на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася ІII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором конференції.

20 Грудня 2021


ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2021»

30 жовтня 2021 р. згідно плану спільної діяльності Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України було проведено ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Наукова молодь-2021», організатором якої була Рада молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.


1 Грудня 2021


Новини 41 — 50 з 168
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.