Новини

Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22 вересня 2021 року відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ», організатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Учасниками конференції стали науковці з 17 закладів освіти України та вчені-освітяни з Республіки Казахстан.


26 Вересня 2021


Учені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання – учителям. Серпневі конференції

25 серпня 2021 року Національна академія педагогічних наук України провела традиційну веб-конференцію в режимі онлайн-трансляції для педагогічних працівників. Учені Інституту поділилися досвідом впровадження інновацій та надали поради щодо таких питань: хмаро орієнтовані системи відкритої науки у діяльності вчителя; використання доповненої реальності; інформаційно-освітнє середовище як засіб реалізації громадянської освіти; інформаційні технології адаптивної аналітики процесу навчання; організаційно-педагогічні умови здоров'язбережувального використання ІКТ у школі.


27 Серпня 2021


Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища»

25 червня 2021 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) в онлайн форматі відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Засоби і технології сучасного навчального середовища». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором заходу.


25 Червня 2021


ІХ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

17 червня 2021 р. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив співорганізатором ІХ Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2021. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року проходила в дистанційному форматі.


21 Червня 2021


ІІІ Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»

15-16 червня 2021 року відбувся Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії», ініціатором якого вже три роки поспіль є Національний центр «Мала академія наук України». Співорганізатором, серед інших – Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Серед наукових напрямів форуму: Цифровізація як ключовий фактор розвитку освіти ХХІ ст.; Цифрові платформи та цифровий контент щодо дистанційної форми навчання; Психолого-педагогічні проблеми дистанційного і змішаного навчання; Розвиток інтелекту і суб'єктності у віртуальному освітньому просторі.


16 Червня 2021


ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

10-11 червня 2021 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті та науці».

Мета конференції: стимулювання досліджень у галузі інформаційних технологій та в освіті, визначення перспективних напрямів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у науці й освіті, обмін науковими напрацюваннями і практичними здобутками, налагодження партнерських взаємовідносин між закладами освіти, науковими установами і підприємствами ІТ-галузі, заохочення студентської молоді до наукового пошуку.


13 Червня 2021


Міжнародна науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованих систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

31 травня 2021 року в рамках XII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» і Міжнародної виставка освіти за кордоном «World Edu» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Міністерства освіти і науки України, за інформаційної підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Луцької міської ради, Вінницької міської ради відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованих систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences», присвячена пам'яті видатного вченого, академіка Мирослава Івановича Жалдака.


31 Травня 2021


V Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2021: інновації в освіті в контексті європеїзації та глобалізації»

27-28 травня 2021 р. пройшла V Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2021: інновації в освіті в контексті європеїзації та глобалізації». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором заходу. Результати наукових досліджень представили співробітники інституту, які виступили з доповідями. Конференція проходила у онлайн форматі на платформі ZOOM.

29 Травня 2021


VІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКОВА ШКОЛА АКАДЕМІКА І.А. ЗЯЗЮНА У ПРАЦЯХ ЙОГО СОРАТНИКІВ ТА УЧНІВ»

25-26 травня 2021 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. ЗЯЗЮНА у працях його соратників та учнів». Від співорганізатора конференції – Інституту інформаційних технологій і засобів навчання на пленарному засіданні конференції виступила Світлана Литвинова, з доповіддю: «Цифрова трансформація: онлайн технології мікронавчання педагогів новітнім ІКТ».


28 Травня 2021


ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

12-13 травня 2021 р. відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», що присвячена 70-річчю Льотної академії Національного авіаційного університету. Співорганізатором Конференції другий рік поспіль є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Представники 45 закладів освіти різного типу та профілю та інноваційних організацій взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції. До пленарного засідання долучилися більше 100 осіб. З привітальним словом до учасників конференції виступила заступниця директора інституту Ольга Пінчук. Із станом впровадження та перспективи розвитку STEАM підходу в закладах загальної середньої освіти виступила завідувачка відділом технологій відкритого навчального середовища інституту Наталя Сороко.


13 Травня 2021


Новини 51 — 60 з 165
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.