Новини

Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування

13-15 квітня 2023 р. у Лозанні, Швейцарія, пройшла чергова міжнародні наукова конференція «Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування» (IHIET-AI 2023). Значна кількість доповідей були зроблені онлайн. Поміж головних напрямів роботи наступні: Штучний інтелект, обчислювальні системи та інтелектуальне проєктування; Моделювання доповненої, віртуальної та змішаної реальності; Комп’ютерні системи розпізнавання соціального та емоційного впливу; Гуманістичні технології та майбутнє праці; Менеджмент, навчання та застосування в бізнесі. Від України була представлена одна доповідь. Співавтори – науковці нашого інституту: Олександр Буров, Світлана Литвинова і Ольга Пінчук.


17 Квітня 2023


Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ»

У межах Програми спільної діяльності з МОН України Інститутом цифровізації освіти НАПН України та ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» було проведено триденний Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ». На захід було зареєстровано 1055 осіб, які протягом трьох днів вивчали педагогічний досвід, отримували поради від вчителів-новаторів та взяли участь в онлайнових тренінгах.


13 Квітня 2023


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану»

24 лютого 2023 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України, що проходила у змішаному форматі.

У роботі конференції взяли участь співробітники Інституту, представники закладів вищої та середньої освіти, аспіранти та докторанти.

Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України Биков Валерій Юхимович привітав учасників конференції та виступив з промовою.

З вітальним словом звернувся до учасників перший віце-президент НАПН України, головний вчений секретар, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Луговий Володимир Іларіонович.

Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України виступив з доповіддю «Проблеми розбудови ІОС в контексті цифровізації освіти».

27 Лютого 2023


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ І ПЕРЕКЛАДУ В УКРАЇНІ ТА ЗА ЇЇ МЕЖАМИ»

30 листопада 2022 р. на факультеті української та іноземної філології Університету Григорія Сковороди у м. Переяслав відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами». Інститут цифровізації освіти НАПН України виступив одним із організаторів заходу. Дослідники інституту презентували результати своїх наукових розвідок щодо використання цифрових технологій у навчання іноземних мов. 


1 Грудня 2022


Представники ІЦО НАПН України на VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрова освіта в природничих університетах» в Польщі

24 -25 листопада 2022 р. у Вроцлавському університеті природничих наук (Польща) відбулася VIII Міжнародна конференція «Цифрова освіта в природничих університетах». Організаторами щорічного заходу стали представники Центру дистанційної освіти Вроцлавського університету природничих наук Співорганізаторами конференції від України виступили Національний університет біоресурсів та природокористування України, партнером - Інститут цифровізації освіти НАПН України.

29 Листопада 2022


Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2022»

15 листопада відбулась ювілейна Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2022», ініційована молодими вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України. Головна мета даної конференції – це об’єднання молодих вчених, аспірантів і студентів з різних галузей знань, пошук талановитої молоді та залучення їх до наукової діяльності, а також це представлення різних проєктів та здобутків Рад молодих вчених наукових установ та закладів вищої освіти.

Конференція об'єднала молодих науковців майже з усіх куточків України і стала платформою, де можна поділитися своїми напрацюваннями та віднайти однодумців для створення нових тимчасових наукових колективів. 


21 Листопада 2022


ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

10 листопада 2022 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступили: кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Інститут соціологічних наук та педагогіки Академії сільського господарства у Варшаві (Республіка Польща). Конференція проводилася в режимі онлайн з використанням Google Meet. 

14 Листопада 2022


Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства

10 листопада 2022 р. у Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти в режимі онлайн відбулася друга Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу в умовах диджиталізації суспільства».

Співорганізатор конференції - Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України.

До участі були залучені науковці, науково-педагогічні, педагогічні працівники, вчителі, майстри виробничого навчання, бібліотекари, здобувачі освіти, роботодавців. Онлайн взяли участь біля 170 осіб.


11 Листопада 2022


Х Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2022. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

4 листопада 2022 р. Інститут цифровізації освіти НАПН України виступив співорганізатором Х Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMoot Ukraine 2022. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка цього року проходила дистанційно, в режимі відео-конференції.


9 Листопада 2022


Міжнародна наукова конференція з відкритої науки та інновацій в Україні

27-28 жовтня 2022 р. Відбулася міжнародна наукова конференція «Відкрита наука та інновації в Україні» OSICU2022. Серед промовців – провідні вчені та експерти у галузі наукометрії, бібліотечної справи, відкритих даних та відкритої науки.

Експерти з різних країн світу ініціювали обговорення шляхів імплементації найкращих практик відкритої науки та інновацій в Україні. Конференція приурочена до міжнародного Тижня відкритого доступу.


28 Жовтня 2022


Новини 31 — 40 з 168
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.