Новини

Семінар-тренінг з питань ведення електронної бібліотеки Академії

12 листопада 2015 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся черговий семінар-тренінг «Ведення електронної бібліотеки Академії: статистичні особливості опрацювання інформаційних ресурсів». До заходу, де розглядалися теоретичні та практичні аспекти ведення електронної бібліотеки, залучилися представники наукових установ НАПН України.

12 Листопада 2015


Науково-практична конференції «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

11- 12 листопада 2015 р. відбулася науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності». Організаторами заходи виступили Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України та Кафедра комп'ютерних мультимедійних технологій Навчально-наукового інституту комп'ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету. 


12 Листопада 2015


Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу

11 листопада 2015 р. відбувся круглий стіл «Розроблення програм з підготовки доктора філософії та організація докторської підготовки в контексті модернізації системи вищої освіти відповідно до Болонського процесу» (Development PHD programs and organization of Doctoral Studies in the context of Modernization of Higher Education System in line with Bologna Process), що проводився спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні, Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» за підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, ЕАСЕА (Брюссель, Бельгія), Представництва ЄС в Україні та Міністерства освіти і науки України.


11 Листопада 2015


Щорічна науково-практична конференція за міжнародною участю «Європейські принципи і стандарти підготовки публічних українців: орієнтири для України»

5-6 листопада 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України було проведено щорічну науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Європейські принципи і стандарти підготовки публічних українців: орієнтири для України».


6 Листопада 2015


IV Міжнародна науково-практична конференція  "Інформаційно-комунікаційні технології в сучасній освіті: досвід, проблеми, перспективи"

21-22 жовтня у місті Львові відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційно-комунікаційні технології в січасній освіті: досвід, проблеми, перспективи"

22 Жовтня 2015


VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

20-22 жовтня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було нагороджено Дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу».


22 Жовтня 2015


Міжнародний круглий стіл «Розвиток системи забезпечення якості вищої освіти в контексті Болонського процесу»

співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь в Міжнародному круглому столі «Розвиток системи забезпечення якості вищої освіти в контексті Болонського процесу».


21 Жовтня 2015


Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті

У рамках Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», що має науковий супровід в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся «Фестиваль педагогічних ідей в Майкрософті» 


17 Жовтня 2015


Перша науково-практична конференція «Новітні підходи в організації та навчанні учнів початкової школи з використанням електронних освітніх ресурсів»

16 жовтня 2015р. відбулася Перша науково-практична конференція «Новітні підходи в організації та навчанні учнів початкової школи з використанням електронних освітніх ресурсів». У рамках Всеукраїнського проекту «Розумники» (Smart kids) на території компанії Майкрософт Україна відбулася Перша науково-практична конференція для вчителів початкової школи.

16 Жовтня 2015


З днем працівника освіти!

Колектив Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України щиро вітає всіх колег з днем працівника освіти!!!

Бажаємо творчості, успіхів, терпіння та задоволення від освітньої діяльності!!!


4 Жовтня 2015


Новини 591 — 600 з 622
Початок | Поперед. | 58 59 60 61 62 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.