Новини

Форум KyivSmartCity-2015

У м. Києві відбувся Форум KyivSmartCity-2015, на якому презентували концепцію «розумного міста». Київська влада та інвестори обговорили перспективи впровадження сучасних інформаційних технологій для управління і вирішення актуальних проблем міста. До участі в заході долучилися й співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

3 Жовтня 2015


Презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області

У межах Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» відбулася презентація досвіду використання хмарних сервісів Заліщицької державної гімназії Тернопільської області.

30 Вересня 2015


Проектна зустріч в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща)

25 вересня 2015 року в м. Катовіце (Сілезьке воєводство Республіки Польща) відбулася проектна зустріч робочої групи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Вищої школи інформаційних технологій в Катовіце щодо міжнародної співпраці та розширення можливостей для участі у міжнародних конкурсах та грантах.

Початком співробітництва став візит 21-25 серпня 2015 року провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк у Катовіце та відвідання Вищої школи інформаційних технологій.


25 Вересня 2015


Перша міжнародна спеціалізована виставка «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном»

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяв участь у Першій міжнародній спеціалізованій виставці «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном».


24 Вересня 2015


Нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації

17 вересня 2015 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася нарада для фахівців, які забезпечують підготовку та атестацію наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Вересня 2015


Засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених

17 вересня 2015 р. відбулося засідання №6 Всеукраїнського методологічного семінару для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

17 Вересня 2015


З Днем Незалежності України!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

24 Серпня 2015


Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету

Співробітники Відділу компаративістики інформаційно-освітніх інновацій ІІТЗН НАПН України залучилися до участі у міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», що проходила 20 серпня 2015 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

20 Серпня 2015


Круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника»

22 червня у залі Колегії МОН України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «STEM-освіта в Україні: від дошкільника до компетентного випускника». Ініціювали його проведення МОН України та Інститут модернізації змісту освіти.

22 Червня 2015


Перша літня школа "Хмарні сервіси в освіті"

У рамках реалізації Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» було започатковано Першу літню школу, що проходила з 15 по 19 червня 2015 року (с. Залізний Порт, Херсонська обл.). До заходу долучились понад 65 педагогів з різних регіонів України.

19 Червня 2015


Новини 601 — 610 з 622
Початок | Поперед. | 59 60 61 62 63 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.