Новини

Працюємо над розвитком іншомовної компетентності молодих науковців.

26 квітня 2017 р. відбувся ІІІ Англомовний семінар для молодих науковців «Оpen Up!». Організатором заходу є Рада молодих вчених НАПН України. 


26 Квітня 2017



Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України оголошує прийом до докторантури Інституту у 2017 році.

25 Квітня 2017


Консолідація науки і практики в аспекті інформатизації інклюзивної дошкільної освіти

19 квітня 2017 р. на базі Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради відбулася робоча зустріч фахівців центру та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, спрямована на обговорення проблем впровадження мультимедійних технологій в інклюзивну дошкільну освіту.

19 Квітня 2017


III Всеукраїнська конференція «Розумники» (Smart Kids)

Практичні заняття, спілкування з експертами і колегами, презентація проекту та обмін досвідом – програма заходу 31 березня була насиченою та корисною. Понад 150 вчителів та директорів приїхали з різних куточків України до Києва, щоб взяти участь у III Всеукраїнській конференції, присвяченій проекту «Розумники».
3 Квітня 2017


Семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій)

 31 березня 2017 року у м. Кривий Ріг відбувся семінар-практикум «Інтернет репрезентація сучасного науковця» (у практиці роботи спільних науково-дослідних лабораторій) з ініціативи спільної науково-дослідної лабораторії з питань використання хмарних технологій в освіті Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та ДВНЗ «Криворізький національний університет».


1 Квітня 2017


Звітна наукова конференція ІІТЗН НАПН України. Присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.

28 березня 2017 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка була присвячена 25-річчю Національної академії педагогічних наук України.

29 Березня 2017


Вітаємо Співаковського Олександра Володимировича!

28 березня виповнилося 60 років від дня народження Олександра Володимировича Співаковського, доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, заслуженого працівника освіти України, почесного професора академії імені Яна Длугоша, Народного депутата Верховної Ради України, першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти, засновника фонду «Освіта.Наука.Інновації» (OSEF).

Вельмишановний Олександре Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання від керівництва та колективу Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України!

Ваш життєвий і професійний шлях – взірець наполегливої самовідданої праці на благо вітчизняної освіти та науки. Вам успішно вдається поєднувати талант педагога, вченого, керівника й лідера. Бажаємо Вам довгих і щасливих літ, невичерпної енергії та здоров’я, натхнення й оптимізму, нових яскравих досягнень у служінні високим ідеалам нашої Батьківщини!

28 Березня 2017


21 березня Всеукраїнський проект «Розумники» був представлений у Рівному

Для вчителів міста та області у Рівненському обласному Інституті післядипломної педагогічної освіти протягом дня було проведено одразу 2 науково-практичних семінари, присвячених педагогічному експерименту та інноваційним технологіям в початковій школі.
22 Березня 2017


Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу»

Відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу» в рамках VIII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2017» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Результатом участі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у конкурсі з тематичних номінацій, що відбувся в межах виставки, стало отримання почесної нагороди - золотої медалі за науково-методичну розробку «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» (науковий керівник – Гриб’юк О.О.) у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді».


21 Березня 2017


Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну!

Вітаємо Литвинову Світлану Григорівну з присудженням наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» (Наказ МОН України № 331 від 28.02.2017).


20 Березня 2017


Новини 441 — 450 з 618
Початок | Поперед. | 43 44 45 46 47 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.