Новини

Вітаємо з нагородою! Вітаємо з нагородою!
Оргкомітет Всеукраїнської програми «Золоті Руки Країни» за значні особисті заслуги, вагомий внесок та багаторічну плідну працю у галузі педагогічної науки, культурно-освітній розвиток держави, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, толерантність та досвідченість в управлінні, заслужений авторитет та повагу серед колег і підлеглих одностайно ухвалив рішення про присвоєння Бикову Валерію Юхимовичу почесного звання «Взірець професіоналізму». Вітаємо з нагородою! 
29 Січня 2017


Видавництво «РОЗУМНИКИ» взяло участь у семінарі для освітян у Сумах Видавництво «РОЗУМНИКИ» взяло участь у семінарі для освітян у Сумах
18 та 19 січня на базі Сумського державного університету відбувся семінар-практикум щодо впровадження хмарних сервісів у шкільне навчання. Захід зібрав понад 170 вчителів молодших класів, викладачів природничих дисциплін, методистів, завучів, директорів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області та міста Суми.
24 Січня 2017


Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі» Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі»
Відбулася робоча зустріч в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп'ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу у загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Управління освіти Луцької міської ради, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
20 Січня 2017


Науково-практична конференція «Модернізація навчально-виховного процесу на основі використання інформаційного освітнього середовища школи» Науково-практична конференція «Модернізація навчально-виховного процесу на основі використання інформаційного освітнього середовища школи»

У рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» на базі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради» відбулась науково-практична конференція «Модернізація навчально-виховного процесу на основі використання інформаційного освітнього середовища школи», в ході якої розглядалися напрацювання та перспективи подальшого дослідження діяльності педагогічного коллективу.

20 Січня 2017


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
19 січня 2017 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих науковців «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях». На семінарі було заслухано доповідь Процької С.М. А також відбулася рольова гра "Захист дисертаційної роботи", в якій взяли участь всі учасники семінару.
19 Січня 2017


Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» у м.Суми. Реалізація «Дорожньої карти» Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» у м.Суми.

18-19 січня 2017. За ініціативи завідувача відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сердюка О.П. та методиста з інформатики та інформаційних технологій Іваненко Н.Е. Сумського ОІППО було організовано і проведено дводенний семінар-тренінг, у якому взяли участь заступники директорів шкіл та вчителів інформатики (понад 150 осіб).

19 Січня 2017


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі» Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»
18 січня 2017 року о 14.00 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Було заслухано доповідь Тимчук Л.І.
18 Січня 2017


Презентація технології «SmartKids» для заступників директорів та вчителів початкової школи навчальних закладів м.Суми та Сумської області Презентація технології «SmartKids» для заступників директорів та вчителів початкової школи навчальних закладів м.Суми та Сумської області

18 січня для педагогічних працівників Сумщини було проведено семінар-практикум з використання технології «SmartKids» – застосування електронних ігрових ресурсів для розвитку пам’яті, уваги, логічного мислення учнів молодшого шкільного віку, в якому взяли участь понад 80 осіб.

18 Січня 2017


Захист кандидатської дисертації Вдовичин Тетяни Ярославівни Захист кандидатської дисертації Вдовичин Тетяни Ярославівни

17 січня 2017 року о 14.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист кандидатської дисертації Вдовичин Тетяни Ярославівни на тему «Використання мережних технологій відкритих систем у навчанні майбутніх бакалаврів інформатики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Січня 2017


Захист кандидатської дисертації  Мерзликіна Олександра Володимировича Захист кандидатської дисертації  Мерзликіна Олександра Володимировича

17 січня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся захист кандидатської дисертації Мерзликіна Олександра Володимировича на тему «Хмарні технології як засіб формування дослідницьких компетентностей старшокласників у процесі профільного навчання фізики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

17 Січня 2017



Новини 461 — 470 з 618
Початок | Поперед. | 45 46 47 48 49 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.