Новини

Круглий стіл у НАПН України з проблем шкільної природничо-математичної освіти

19 жовтня 2018 року в приміщенні Президії НАПН України відбувся круглий стіл з проблем шкільної природничо-математичної освіти, в якому взяли участь працівники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

19 Жовтня 2018


Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки. 


18 Травня 2018


Круглий стіл та робоча зустріч творчого колективу на базі навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради

У рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рівненського державного гуманітарного університету, Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради на базі навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради відбувся круглий стіл та робоча зустріч творчого колективу.

18 Травня 2017


Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня

Відбувся круглий стіл та засідання творчої групи учасників дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою: «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» на базі Летичівського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академія педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.


18 Лютого 2017


Загальні збори Національної академії педагогічних наук України

20-21 жовтня 2016 року відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України. Вчені наукових установ Академії обговорювали актуальні питання стратегічних пріоритетів розвитку загальноосвітньої школи України.

21 Жовтня 2016


Круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні»

30 вересня 2016 р. співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у круглому столі на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні», який відбувся у Міністерстві юстиції України (м. Київ, пров. Рильського, 8a – зал засідань Колегії Мін’юсту «Грецька зала») за ініціативи Науково-дослідного центру з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та спільно з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрНУ, ДП «Інформаційні судові системи» Державної судової адміністрації України та за підтримки Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та Американських Рад з міжнародної освіти.

30 Вересня 2016


Круглий стіл "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти"

16 вересня у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулася зустріч освітян різних регіонів України за круглим столом "Перспективи подальшого розвитку системи загальної середньої освіти". Директори шкіл, представники вищих педагогічних навчальних закладів, науковці Національної академії педагогічних наук України конструктивно обговорювали проекти "Концепції середньої загальноосвітньої школи України" та Концептуальних засад реформування середньої освіти "Нова українська школа". Від Інституту в Кругломі столі взяла участь заступник директора Ольга Пінчук. У Порівняльному аналізі концептуальних документів активну участь взяли представники батьківської громадськості, сільських шкіл, директори різнопрофільних шкіл і колегіумів.

16 Вересня 2016


Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи

Відбувся круглий стіл «Впровадження електронних освітніх ресурсів в систему початкової школи» в рамках Всеукраїнського педагогічного експерименту «Розумники» (Smart Kids). Керівник проекту С.Г. Литвинова, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, доповіла про результати ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи.

25 Серпня 2016


Запровадження електронних освітніх ресурсів

Заступник директора Інституту Спірін О.М. взяв участь у круглому столі «Освітня політика в умовах інформаційного суспільства», що був проведений Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітетом Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та Асоціацією підприємств інформаційних технологій України 24 травня. У роботі круглого столу також взяли участь ТМ «Розумники» і ТОВ «Є-Підручники».

25 Травня 2016


Круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»

17 березня 2016 року було проведено круглий стіл на тему: «Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне»в рамках Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» під керівництвом провідного наукового співробітника Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олени Олександрівни Гриб’юк.
До уваги присутніх було представлено новий дослідницький проект «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі», започаткований Інститутом модернізації змісту освіти МОН України спільно з Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

17 Березня 2016


Новини 11 — 20 з 27
Початок | Поперед. | 1 2 3 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.