Новини

Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

08.09.2020 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося чергове засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено апробацію дисертаційної роботи ад’юнкта наукового відділу організації підготовки та атестації науково-педагогічних кадрів науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського капітана Киви Владислав Юрійовича «Розвиток інформаційно-комунікаційної компетентності викладачів системи військової освіти у процесі дистанційного навчання»


8 Вересня 2020


ВПРОВАДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Вийшов друком збірник матеріалів «Використання системи комп’ютерного моделювання в умовах дистанційного навчання» (за заг. ред. С. Г. Литвинової., О.М. Соколюк) адресований всім, хто впроваджує ІКТ в освітній процес.

1 Вересня 2020


УЧЕНІ НАПН УКРАЇНИ – УКРАЇНСЬКИМ ВЧИТЕЛЯМ

27-28 серпня 2020 року відбулася традиційна веб-конференція «Учені НАПН України – українським вчителям». Третій рік поспіль співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України беруть у ній активну участь. Цьогорічні виступи познайомили учительську спільноту з інструментами відкритої освіти, висвітлили зростаючи потреби вчителів у підвищенні фахового рівня з питань використання ІКТ в умовах карантину, особливості сучасного дистанційного навчання, шляхи розвитку компетентності вчителя щодо впровадження STEAM, розкрили актуальність вирішення питань кібербезпеки навчального середовища. Переглянути запис виступів наших колег можна на YouTube каналі Інституту.


28 Серпня 2020


Unicheck

Шановний Валерію Юхимовичу! Висловлюємо щиру повагу та вдячність за впровадження принципів академічної доброчесності та використання сервісу з перевірки на плагіат Unicheck в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Unicheck Україна


9 Серпня 2020


ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ: ОРГАНІЗАЦІЯ ЛАБОРАТОРНИХ І ПРАКТИЧНИХ РОБІТ

07 серпня 2020 р. відбулась друга зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Вебінар "Організація лабораторних і практичних робіт в умовах дистанційного навчання" було присвячено організаційним моментам у підготовці учителів природничо-математичних дисциплін до використання комп’ютерних моделей під час введення карантинних заходів. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, заступник директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.


7 Серпня 2020


ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ЧЕК-ЛИСТ ПІДГОТОВКИ

31 липня 2020 р. відбулась перша зустріч із серії вебінарів присвячених підготовці закладів загальної середньої освіти до дистанційної форми навчання у 2020-2021 навчальному році. Організатор і спікер – Світлана Литвинова, д. пед. н., в.о. заступника директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України.

31 Липня 2020


11-А МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИКЛАДНОЇ ЕРГОНОМІКИ ТА ЛЮДСЬКОГО ЧИННИКА

16-20 липня 2020 року відбулась 11-а Міжнародна конференція з прикладної ергономіки та людського чинника (AHFE 2020) та 43 афілійовані конференції, що цьогоріч отримали статус «віртуальної конференції».

Мета конференції – створити міжнародний форум для розповсюдження та обміну науковою інформацією з теоретичних, загальних та прикладних областей людського чинника та ергономіки. Ця мета була досягнута за допомогою наступних шести способів спілкування: основна презентація, паралельні сесії, демонстрації та постери, навчальні посібники, виставки та засідання спеціальних груп за інтересами. У конференції взяли участь співробітники Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Олександр Буров, Ольга Пінчук, Світлана Литвинова.   


21 Липня 2020


Міністерством науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів

На веб сайті Міністерства науки та вищої освіти Польщі оприлюднено комюніке міністра щодо переліку наукових журналів, у яких можуть публікуватися польські вчені. До переліку включені два Українських журнали: Information Technologies and Learning Tools (засновник: Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України) ISSN 2076-8184 з педагогіки та Advanced education (засновник: Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”) ISSN 2409-3351, 2410-8286 з архітектури та урбаністики й педагогіки)

6 Липня 2020


ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

16 червня 2020 року на базі Національного авіаційного університету відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», співорганізатором якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Проведення конференції відбувалася в он-лайн режимі на платформі Zoom. На пленарному засіданні конференції взяли участь кандидат педагогічних наук, докторант, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Наталія Сороко і доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, в. о. заступника директора з наукової роботи Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України Світлана Литвинова.


16 Червня 2020


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»

10 червня 2020 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Смарттехнології як чинник інноваційного розвитку. Організаторами заходу були Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти згідно спільно із Брестським обласним інститутом розвитку освіти за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації освіти» та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У конференції брали участь понад 230 учасників зі всіх областей України та м. Києва, Республіки Білорусь.


10 Червня 2020


Новини 241 — 250 з 625
Початок | Поперед. | 23 24 25 26 27 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


VI міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 23-25.11.24

Запрошуємо 24 жовтня відвідати вебінар «Сервіси штучного інтелекту для професійного зростання педагогічних працівників». Проводить: Мар’єнко Майя Володимирівна, провідний науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем і штучного інтелекту в освіті Інституту цифровізації освіти НАПН України. Питання, що обговорюватимуться: використання інструментів ШІ в освітньому процесі (на прикладі ChatGPT і Gemini).


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.