Новини

Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених
25 січня 2022 року відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Під час семінару аспіранти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання відзвітували про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження протягом І півріччя 2021-2022 н.р. 
26 Січня 2022


ВИПУСК №6 (86) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №6 (86) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Опубліковано №6 (86) випуск електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Відповідно наукометричного рейтингу від Google Академія для вітчизняних наукових видань журнал посідає 1 місце у топ 100 «Найкращі публікації» серед наукових періодичних видань України

31 Грудня 2021


Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим! Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Новорічних і Різдвяних свят!

Нехай цей рік буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній. Хай міцною буде віра у справедливість та власні сили, добрим і щедрим серце, благочестивими думки і наміри, успішними справи, благородними вчинки. Нехай у ваших домівках панують добробут і злагода. Зичимо міцного здоров’я, миру, успіхів, родинного щастя і Божої благодаті!

Щасливого Нового Року та веселого Різдва!

З повагою, директор Валерій Биков
та колектив Інституту інформаційних технологій
і засобів навчання
НАПН України.
31 Грудня 2021


Цифрові Гуманітарні Науки 2021 (Digital Humanities Workshop (DHW 2021) Цифрові Гуманітарні Науки 2021 (Digital Humanities Workshop (DHW 2021)

23 листопада 2021 року відбувся семінар «Цифрові гуманітарні науки 2021» (Digital Humanities Workshop, DHW 2021), що проводився на базі Київського Університету імені Бориса Грінченка. Міжнародний науковий захід було присвячено проблемі використання цифрових технологій у гуманітарних дослідженнях. Науковці Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у заході та виступили з доповідями. Результати наукових розвідок представили О. Овчарук, С Іванова, І Іванюк, І. Мінтій, О Гриценчук, Л. Лупаренко.

24 Грудня 2021


ІII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами» ІII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами»
3 грудня 2021 р. на базі Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася ІII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні методики навчання іноземних мов і перекладу в Україні та за її межами». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором конференції.
20 Грудня 2021


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях» Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях»
13 листопада 2021 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених. У науково-методологічному заході взяли участь аспіранти, докторанти та молоді вчені Інституту. З доповідями щодо актуальних питань політики та принципів академічної доброчесності виступили наукові співробітники інституту, представники Ради молодих вчених.
Семінар проводився в режимі онлайн, з використанням електронного сервісу Skype.
13 Грудня 2021


ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2021» ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь-2021»

30 жовтня 2021 р. згідно плану спільної діяльності Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України було проведено ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених «Наукова молодь-2021», організатором якої була Рада молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

1 Грудня 2021


ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи» ІV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи»

25-26 листопада 2021 р. на базі факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Державного університету «Житомирська політехніка» було проведено ІV Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інформаційно-комп’ютерні технології: стан, досягнення та перспективи», співорганізатором якої був Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

27 Листопада 2021


Х Всеукраїнська інтерактивнаї науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти» Х Всеукраїнська інтерактивнаї науково-практична конференція «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти»

27 жовтня 2021 року відбулось підсумкове пленарне онлайн-засідання Х Всеукраїнської інтерактивної науково-практичної конференції «Цифрові технології в освітньому процесі закладів освіти». Привітали учасників конференції та виступили Юрій Завалевський – перший заступник директора ІМЗО, доктор педагогічних наук; Валерій Биков, директор ІІТЗН, доктор технічних наук, академік НАПН України, Алла Черній, ректорка РОІППО, кандидатка політичних наук, доцентка; Наталія Беляновська, начальник відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

3 Листопада 2021


Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності» Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

2 листопада 2021 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступають: кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща). Конференція проводилася в режимі онлайн з використанням Google Meet. 

2 Листопада 2021



Новини 151 — 160 з 608
Початок | Поперед. | 14 15 16 17 18 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Конкурс на заміщення вакантних наукових посад

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад наукових установ НАПН України, затвердженого постановою НАПН України від 27 січня 2022 року № 1-2/1-12, Інститутом цифровізації освіти НАПН України 01 квітня 2024 року було оголошено конкурс на заміщення вакантних наукових посад.


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.