Новини

ЮВІЛЕЙНИЙ №5 (85)  ВИПУСК ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-Й РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЮВІЛЕЙНИЙ №5 (85) ВИПУСК ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ПРИСВЯЧЕНИЙ 30-Й РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги! Опубліковано №5 (85) ювілейний випуск електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання» присвячений 30-й річниці Незалежності України. Відповідно наукометричного рейтингу від Google Академія для вітчизняних наукових видань журнал посідає 1 місце у топ 100 «Найкращі публікації» серед наукових періодичних видань України

1 Листопада 2021


ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ. ХІІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ. ХІІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА
20-22 жовтня 2021 р. відбулася ХІІІ міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». В рамках заходу науковці відділу компаративістики інформаційно-освітній інновацій Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України провели вебінар «Використання вчителями цифрових засобів та ІКТ в умовах дистанційного навчання». Результати досліджень у своїх виступах представили співробітники відділу Овчарук О.В., Іванюк І.В, Кравчина О.Є. До вебінару приєдналося 96 учасників з різних регіонів України.
22 Жовтня 2021


Зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні Зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні

19 жовтня 2021 року молоді вчені Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відвідали зустріч з очільницею Представництва Інституту міжнародної освіти в Україні та офісу Програми імені Фулбрайта Fulbright Ukraine - докторкою Джесікою Зихович (Dr. Jessica Zychowicz). На зустрічі було розглянуто можливості, які надає програма Фулбрайт молодим вченим, а також напрями майбутньої колаборації й інтернаціоналізації освіти і науки.

20 Жовтня 2021


Всеукраїнський проєкт «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» Всеукраїнський проєкт «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)»
7 жовтня в актовій залі ІМЗО відбувся звіт Литвинової С. Г., д-ра пед. наук, заступника директора з наукової роботи ІІТЗН НАПН України, керівника Всеукраїнського проєкту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)». Метою звіту було презентувати основні результати дослідно-експериментальної роботи (ІІ етапу проєкту), інноваційні рішення для початкових шкіл та методику організації дистанційного навчання молодших школярів.
12 Жовтня 2021


Вчені ІІТЗН НАПН України на Міжнародній конференції ICTERI-2021 Вчені ІІТЗН НАПН України на Міжнародній конференції ICTERI-2021

28 вересня – 02 жовтня 2021 р. відбулася ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2021)).

7 Жовтня 2021


МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ

29 вересня 2021 року у конференц-залі Національного музею історії України у Другій світовій війні відбулась Церемонія урочистого нагородження лауреатів конкурсу «Молодий вчений року» (за версією Міністерства освіти і науки України) статуетками та свідоцтвами лауреатів. Старший науковий співробітник відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Мар’єнко Майя Володимирівна є лауреатом конкурсу в номінації: Докторант року в галузі суспільних і гуманітарних наук.

30 Вересня 2021


ВИПУСК №4 (84) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №4 (84) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Представляємо вашій увазі випуск №4 (84) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська».

29 Вересня 2021


Візит гостей з Республіки Казахстан Візит гостей з Республіки Казахстан

З 21 по 24 вересня 2021 року Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України приймав делегацію з Національної академії освіти ім. І. Алтинсаріна Республіки Казахстан. Метою візиту вчених-освітян Республіки Казахстан було встановлення наукових зв’язків для проведення спільних педагогічних досліджень щодо впровадження імерсивних технологій у навчання.

26 Вересня 2021


Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ» Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ»

22 вересня 2021 року відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «ІМЕРСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ», організатором якої є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Учасниками конференції стали науковці з 17 закладів освіти України та вчені-освітяни з Республіки Казахстан.

26 Вересня 2021


Серпневі педагогічні наради у школах міста Києва Серпневі педагогічні наради у школах міста Києва

31 серпня 2021 року відбулася педагогічна нарада у Спеціалізованій школі ім. Івана Кудрі № 181. На нараду було запрошено Сороко Наталію Володимирівну, кандидата педагогічних наук, завідувачку відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, яка презентувала присутнім особливості використання імерсивних технологій у навчальному процесі закладів загальної середньої освіти.

1 Вересня 2021



Новини 171 — 180 з 618
Початок | Поперед. | 16 17 18 19 20 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.