Новини

MoodleMootUkraine 2017 MoodleMootUkraine 2017
Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України виступив співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції «MoodleMootUkraine 2017. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка пройшла 26-27 травня 2017 р. на базі Київського національного університету будівництва і архітектури. 
28 Травня 2017


Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ» Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ»
25-26 травня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ», присвячена 95-річчю від дня народження доктора технічних наук, професора Дущенка Віктора Павловича.
26 Травня 2017


Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації
В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію учнів, і водночас створює відповідні умови для отримання якісної освіти такими дітьми. Інклюзія навчає співіснувати з відмінностями.
24 Травня 2017


ICTERI-2017 ICTERI-2017
15-18 травня 2017 р. відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2017)).
18 Травня 2017


Круглий стіл та робоча зустріч творчого колективу на базі навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради Круглий стіл та робоча зустріч творчого колективу на базі навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради
У рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Варіативні моделі комп’ютерно-орієнтованого середовища навчання предметів природничо-математичного циклу в загальноосвітньому навчальному закладі» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рівненського державного гуманітарного університету, Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради на базі навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради відбувся круглий стіл та робоча зустріч творчого колективу.
18 Травня 2017


Семінар-тренінг з питань інтенсифікації роботи з упровадження результатів наукових досліджень учених Академії засобами Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України Семінар-тренінг з питань інтенсифікації роботи з упровадження результатів наукових досліджень учених Академії засобами Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України
16 травня 2017 р. в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбувся семінар-тренінг з питань інтенсифікації роботи з упровадження результатів наукових досліджень учених Академії засобами Електронної бібліотеки Національної академії педагогічних наук України.
16 Травня 2017


Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids Спільнота «Розумників» росте: на Волині відкриваються нові класи Smart Kids
Уже 173 класи початкової школи по всій України використовують у навчально-виховному процесі сучасні освітні технології Smart Kids. Це число постійно збільшується.
13 Травня 2017


Всеукраїнський науково-практичний семінар "Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник створення інноваційного простору в умовах розбудови Нової української школи". Всеукраїнський науково-практичний семінар "Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник створення інноваційного простору в умовах розбудови Нової української школи".
11-12 травня 2017 року в Лисичанський спеціалізованій школі І-Ш ступенів №8 Лисичанської міської ради Луганської області відбувся Всеукраїнський семінар "Хмарні сервіси в ЗНЗ як чинник створення інноваційного простору в умовах розбудови Нової української школи".
12 Травня 2017


Відбувся захист кандидатської дисертації Рибалко Ольги Олексіївни Відбувся захист кандидатської дисертації Рибалко Ольги Олексіївни
10 травня 2017 року о 14.30 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Рибалко Ольги Олексіївни на тему «Проектування електронних освітніх ресурсів навчання математики в початковій школі з використанням системи Adobe Flash» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
10 Травня 2017


Відбувся захист кандидатської дисертації Попель Майї Володимирівни Відбувся захист кандидатської дисертації Попель Майї Володимирівни
10 травня 2017 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ, вул. М. Берлинського, 9, ІІ поверх, к.205) відбувся захист кандидатської дисертації Попель Майї Володимирівни на тему «Хмарний сервіс SageMathCloud як засіб формування професійних компетентностей вчителя математики» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.
10 Травня 2017



Новини 421 — 430 з 618
Початок | Поперед. | 41 42 43 44 45 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"

24 червня 2024 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". В рамках семінару докторанти та аспіранти Інституту звітують про хід виконання та результати свого дисертаційного дослідження.
Семінар відбудеться в дистанційному форматі.


Онлайн-курс «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Запрошуємо взяти участь у навчанні на онлайн-курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості». Цей курс допоможе вам:

  • зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

25 червня 2024 року о 15:00 відбудеться презентація онлайн-курсу.

Реєстраційна форма https://forms.gle/rs4pk5ygyHi33X7M8


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.