Новини

Круглий стіл «Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи» Круглий стіл «Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи»

22 березня 2023 року відбувся всеукраїнський круглий стіл "Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи", на який зареєструвалися понад 1500 педагогів. Під час заходу обговорювалася низка питань щодо удосконалення нормативної бази, що стосується використання цифрового контенту в закладах загальної середньої освіти; готовності вчителів й учнів використовувати інноваційний контент; презентовано розробки цифрового контенту видавництвами та узагальнено пропозиції від користувачів, щодо розвитку такого контенту в Україні.

23 Березня 2023


Засідання Спілки Рад молодих вчених Засідання Спілки Рад молодих вчених
14 березня 2023 р. Анна Яцишин і Аліса Сухіх, наукові співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених. Загалом понад 210 молодих вчених з різних наукових установ і закладів освіти України взяли участь у роботі.
14 Березня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених
9 березня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Аспіранти прослухали доповідь та обговорили особливості підготовки до захисту дисертаційної роботи здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.
9 Березня 2023


ВИПУСК №1 (93) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ» ВИПУСК №1 (93) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»
Шановні колеги, друзі, учителі, викладачі, учені! Пропонуємо Вашій увазі випуск № 1 (93) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал незмінно посідає 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська» за версією Google Scholar. Видання включено до Web of Science Core Collection - Emerging Sources Citation Index (ESCI), має JCI = 0,43 (2021) – Journal Citation Indicator в категорії Education & Educational Research.
Загальна кількість звернень до електронних ресурсів журналу становить 1 629 034 переглядів, що були здійснені 306 850 користувачами зі 199 країн світу.
1 Березня 2023


Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану» Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти «Цифрова трансформація освіти України в умовах воєнного стану»

24 лютого 2023 року відбулась Звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти НАПН України, що проходила у змішаному форматі.

У роботі конференції взяли участь співробітники Інституту, представники закладів вищої та середньої освіти, аспіранти та докторанти.

Директор Інституту цифровізації освіти НАПН України, доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України Биков Валерій Юхимович привітав учасників конференції та виступив з промовою.

З вітальним словом звернувся до учасників перший віце-президент НАПН України, головний вчений секретар, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Луговий Володимир Іларіонович.

Ляшенко Олександр Іванович, академік-секретар Відділення загальної середньої освіти і цифровізації освітніх систем НАПН України, д-р пед. наук, проф., дійсний член НАПН України виступив з доповіддю «Проблеми розбудови ІОС в контексті цифровізації освіти».
27 Лютого 2023


Рада молодих учених МОН України Рада молодих учених МОН України
20 лютого 2023 р. в Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Ради молодих учених МОН України. Члени Ради молодих учених Інститут цифровізації освіти НАПН України Анна Яцишин та Аліса Сухіх, які є асоційованими членами РМУ при МОН України, були учасницями заходу. За результатами виборів Алісу Сухіх переобрано заступницею голови РМУ при МОН України. Вітаємо та бажаємо плідної роботи!
22 Лютого 2023


Третя зимова школа "Бренд науковця та цифровізація освіти" Третя зимова школа "Бренд науковця та цифровізація освіти"
17-19.02.2023 відбулася Третя зимова школа "Бренд науковця та цифровізація освіти". Провідна наукова співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України Анна Яцишин була запрошеним спікером у заході підвищення кваліфікації, що організовано ВГО "Інноваційний університет". Анною Яцишин були проведені заняття, об'єднані темою: "Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів" та "Цифрова трансформація наукової діяльності". 
22 Лютого 2023


Цифрова трансформація наукової діяльності в закладах вищої освіти Цифрова трансформація наукової діяльності в закладах вищої освіти

31 січня 2023 року відбувся круглий стіл «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції». Організатором заходу був Офіс підтримки вченого.

Модератори круглого столу Анна Яцишин та Теодозія Яцишин, адміністраторка - Аліса Сухіх.

4 Лютого 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях" Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях"
25 січня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". У рамках семінару аспіранти виступили з доповідями, в яких представили результати своїх досліджень протягом І півріччя 2022-2023 навчального року. Молоді вчені отримали цінні поради щодо подальшої роботи над вирішенням актуальних проблем в освіті.
25 Січня 2023


Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 Засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01

9 січня 2023 року об 11.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту цифровізації освіти відбувся захист дисертаційної роботи Мар'єнко Майї Володимирівни «Проектування хмаро орієнтованої методичної системи підвищення кваліфікації вчителів природничо-математичних предметів для роботи в науковому ліцеї» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті. 

16 Січня 2023



Новини 91 — 100 з 608
Початок | Поперед. | 8 9 10 11 12 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ В 2024 РОЦІ

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 06 березня 2024 року № 266 було затверджено Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році.


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Пропозиції до освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії

Всі зацікавлені особи мають можливість надати свої пропозиції та рекомендації до проекту освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті" (спеціальність "011 Освітні, педагогічні науки") в Інституті цифровізації освіті НАПН України, з метою її вдосконалення.


ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2024. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle»

Запрошуємо викладачів, науковців, аспірантів, студентів, фахівців з організації навчального процесу, дистанційного навчання – усіх, хто використовує або планує використовувати систему управління навчанням Moodle, взяти участь у конференції 31 травня 2024 р.


Навчання в докторантурі

Запрошуємо на навчання в докторантуру Інституту цифровізації освіти НАПН України для здобуття ступеня доктора наук з наукової спеціальності: 13.00.10 - інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.