Новини

ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІНСТИТУТУ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ОСВІТИ

23 лютого відбулася звітна наукова конференція Інституту цифровізації освіти "ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ НАУКОВО-ОСВІТНІХ СЕРЕДОВИЩ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ", що пройшла у гібридному форматі. Пленарне засідання відкрив директор інституту Спірін Олег Михайлович, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.

До заходу приєдналося 44 учасники. Науковці, аспіранти і докторанти ІЦО НАПН України та спільних науково-дослідних лабораторій, педагогічні працівники експериментальних закладів освіти обговорювали результати своїх наукових досліджень.

Електронне видання збірника матеріалів буде розміщено у вільному доступі в Електронній бібліотеці НАПН України у березні 2024 року.


24 Лютого 2024


Передові технології реалізації освітніх ініціатив

7 лютого 2024 р. в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі спільно з МОН України, Ігнститут цифровізації освіти НАПН України, Економічним ун.-м у Вроцлаві (Польща), Ун.-м національного і світового господарства (Болгарія), Сухумським державним ун.-м (Грузія), Даугавпілським ун.-м (Латвія), Humanitas university in sosnowiec (Польща), Балтійською міжнародною академією (Латвія) проведено в змішаному форматі Міжнародну науково-методичну конференцію «Передові технології реалізації освітніх ініціатив».

Серед напрямів конференції: Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня секція, Професійна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку секція, Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у сучасному університеті секція, Соціальні комунікації в інформаційному просторі.


7 Лютого 2024


Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2023»

21 листопада 2023 р. в онлайн форматі відбулась ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2023». На конференцію зареєструвалося – 175 осіб, до Збірника матеріалів конференції подано понад 100 тез доповідей(статей). До кінця грудня 2023 року заплановано опублікувати Збірник матеріалів конференції з ISBN та DOI. Конференція відбувається щорічно упродовж 11 років у співпраці з радами молодих вчених різних закладів вищої освіти та наукових установ. Ініціатор та координатор конференції Анна Яцишин, провідний науковий співробітник відділу цифрової трансформації НАПН України нашого інституту.


29 Листопада 2023


ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

10 листопада 2023 р. на базі Національного авіаційного університету відбулася ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», організаторами якої виступили: кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету; Український мовно-інформаційний фонд Національної академії наук України; Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Республіка Польща); Інститут соціологічних наук та педагогіки Академії сільського господарства у Варшаві (Республіка Польща).

14 Листопада 2023


Всеукраїнський інформаційно-просвітницький форум «STEM and FEM»

20 жовтня 2023 року у Всеукраїнському інформаційно-просвітницькому форумі «STEM and FEM» взяло участь онлайн біля 100 учасників. Відбулося обговорення актуальних питань проблем жінок-науковець в реаліях війни в Україні щодо їхнього розвитку, досягнень та успіху; подолання кризових ситуацій та гендерних стереотипів; пошук шляхів популяризації наукової діяльності серед молоді.


20 Жовтня 2023


The 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023)

26-29 вересня 2023 р. у Мадриді відбулася the 26th International Conference on Interactive Collaborative Learning (ICL2023). Співробітники Інституту цифровізації освіти НАПН України взяли участь в якості доповідачів даної конференції.


10 Жовтня 2023


Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців

3 жовтня 2023 р. відбулася XVІ міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців: методологія, теорія, досвід, проблеми», співорганізатором якої багато років поспіль є ІЦО НАПН України. Учасників конференції привітав директор інституту Олег Спірін і виступив з доповіддю «Цифрова трансформація освітніх середовищ: місце та роль педагогічних досліджень».


3 Жовтня 2023


Втілювати рішення в освіту з відчуттям присутності: ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті»

22 вересня 2023 року відбулась ІІІ-а Міжнародна науково-практична конференція «Імерсивні технології в освіті», організована та проведена відділом технологій відкритого навчального середовища Інституту цифровізації освіти (ІЦО) НАПН України. Співорганізаторами та партнерами конференції стали Національна академія освіти ім. І. Алтинсаріна Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан, Краківський педагогічний університет імені Комісії народної освіти, UiT Арктичний університет Норвегії. 


26 Вересня 2023


Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії

20 вересня 2023 року Національний центр «Мала академія наук України» зібрав для обміну кращим педагогічним досвідом і науковими практиками на V Всеукраїнський відкритий науково-практичний онлайн-форум «Інноваційні трансформації у сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» найкращих представників науково-освітянської громади України.

Співорганізаторами заходу були провідні наукові установи: академічні дослідні наукові установи, науково-освітні заклади і громадські організації. Інститут цифровізації освіти НАПН України був співорганізатором форуму.

Відкрив Форум академік НАН України, академік НАПН України, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий. Захід зібрав понад 1000 науковців і освітян не тільки з усіх регіонів України, а й з зарубіжжя, зокрема Бразилії, Словаччини, Китаю, Ізраїлю, США, які обговорювали на 9 наукових панелях і 2 круглих столах проблеми, що потребують подальшого наукового розвитку


23 Вересня 2023


6th International Workshop on Methods, Resources and Technologies for Open Learning and Research (ICTERI 2023)

19 вересня 2023 року в рамках 18-тої Міжнародної конференції з ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних застосуваннях (ICTERI 2023) відбувся 6-й англомовний міжнародний воркшоп, присвячений методам, ресурсам і технологіям відкритої освіти та науки (MROL 2023). Організаторами воркшопу Геннадієм Кравцовим (Херсонський державний університет), Марією Шишкіною (Інститут цифровізації освіти НАПН України), Паулом Пласкурою (Університет ім. Яна Кохановського, Польща) було відібрано для презентації 20 найкращих доповідей.


23 Вересня 2023


Новини 11 — 20 з 168
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.